reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

my dzis bylismy u naszgo DR... Chomik wazy 4960 czyli w normie... niestey starszy brat zachorowal i chomik zaczol kichac sol do noska i eurespal poszedl juz w ruch jak ja nie lubie lekarzy mily ale dlaczego truje mi dziecko zawsze tak mam jak slysze o takich silnych lekach.... a fuj ale moja pchelka niezle na wzdluz poszla juz byl dlugi a teraz to juz 61cm sporo jak na 6tyg... ale co tam nie przespana noc sie odbija w tym co pisze wybaczcie...:baffled:
 
reklama
a ja ostatnio nie pisałam bo byłam trochę zdołowana. Otóz okazało się 18 grudnia że synek ma wadę prawgo stawu :no: Badanie wykazało dla lewego stawu Ib dla prawego II b. NIby nie jest aż tak żle bo córka miała znaczenie gorzej. Jednak ortopeda zalecił jedynie ćwiczenia bez konieczności pakowania dziecka w apart i kontrole po 2 mies.
Stwierdziliśmy że nie będziemy czekać i poszliśmy do jeszcze jednego i tu po 2 tyg. lekarz wykazał dla obu stwów Ib.
NIe wiem czy to możliwe żeby przez niecałe 2 tyg. tak się poprawiło czy to lekarze tak róznie interpretują obraz USG.
W każdym bądź razie musi narazie być pod stała kontrolą. I skąd to cholerstwo się bierze :wściekła/y: ani ja ani mąż nie mieliśmy takich problemów :-(
 
och miałam to napisać gdzie indziej ale to z tego mojego roztrzepania wpakowałam się z kłopocikami tutaj :-D
A Mały rośnie jak na drożdzach :-) niektóre ubranka na 74 są już za małe !!!
Niedługo będziemy mieli wizytę i pierwsze szczepienie poza szpitalem to się pochwalimy wagą.
Piękniś się z niego robi ale tak po męsku, kawał chłopa z gęstymi ciemnymi włoskami i pięknymi dużymi niebieskimi oczami. Ach juz sobie wyobrażam jak za jakiś czas mamuśka będzie zazdrosna o te jego koleżanki :-D :-D :-D
 
blue faktycznie pogratulowac- kawał chłopa ztwojego synka:tak: mówisz ze juz 74 bedzie za małe....my dopiero dorosłysmy do 62...i czekamy by w 68 móc załozyc...a ty juz po rozm 74;-)
 
moja nuna była na szczepieniach i kontroli dziś po raz pierwszy...oj jak płakała...waży 4400g a ma 7 tygodni.czytając wasze opisy /prawie 5 i więcej kg/ to nie wiem czy to czasem nie za mało?3 tyg. temu była ważona w przychodni tak z ciekawości i ważyła 3900, czyli tylko 0,5kg. czy któraś z was wie ile takie dziecko powinno przybierać na wadze w ciągu m-ąca? gdzieś to czytałam ale zapomniałam.
 
A mój Dominiczek waży tylko 4 kg, a ja jestem srasznie z tej 4 dumna. Jak wychodziliśmy ze szpitala ważył tylko 2,150. Po 11 tygoniach jest 4. Początkowo przybierał bardzo mało. Teraz ważymy się co 2 tygodnie i ostatnio przybiera 0,5 kg co ważenie. Czyli bardzo dobrze.
Naprawdę jestem dumna z tej 4! :-D
 
Monika z tego co pamietam to pisalas ze jestes drobnej budowy ciala moze ma to po Tobie sprawdz ile ty wazylas jak bylas takim brzdacem bo to podobno jest jak rodzice to tak dzieci tyja w tym pierwszym okresie warto sprawdzic ja sie urodzilam 3200 i 56cm moj synek 57cm i 3340 wiec popytaj nie ma sie co martwic jak lekarze go nie chca czyms dopychac to jets ok..... dumna mamo cztero kilowego Dominiczka:laugh2:
 
reklama
brawo Moniko. oby Twój Dominiś rósł tak dalej. moja Lila po wyjściu ze szpitala ważyła 3520 więc 4400 jak na 1,5 mies. mnie nie zachwyciło. jeszcze raz gratuluję.
 
Do góry