reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

No a ja sie pochwale ,ze odkad jestem na diecie bezmlecznej waga znów ruszyła w dół :-) Zostało 5kg ale brzuch okropny flak, i tak nie nadawał sie do pokazywnia po porezdniej ciazy ale teraz taka sflaczała oponka naokoło :no: To kółko hula hop kupie na pewno , jakos bardzo przekonywujace jak dla mnie.
 
reklama
Mi zostało jeszcze 3 kg i narazie waga stoi :( co do brzucha to flaczka na szczęście nie mam, bo prawie wszystko się wchłonęło ale to wyglądu sprzed ciąży dużooo brakuje...
 
ja jeszcze mam wrazliwa skórę na brzuchu po cc i nie dam rady uzywac hula hop, po pierwszym cieciu bylo tak samo przez dluzszy czas
 
Jak rozmawialam z lekarka dlaczego waga mi sie zatrzymala i nie chudne to powiedziala ze powody do zmartwien by byly jakbym byla pol roku po porodzie a nie teraz, ze do pol roku po porodzie sie chudnie, potem niestety najczesciej te kilogramy zostaja albo duzo trdniej je zrzucic;/
 
Kivinko super a tak sie martwilas w ciazy. Mnie jeszcze zostalo 6 kg ale przytylam 21 wiec nie jest zle. Najgorsze jest to ze sie w ubrania nie mieszcze a szkoda mi kupowac nowych w wiekszym rozmiarze.
 
No to niezle nam idzie dziewczyny u mnie tez 6 do zrzucenia a bylo +20 nawet mieszcze sie w spodnie sprzed ciazy :-)
 
Mi znajoma powiedziała, że miednica już nie wróci do swojej szerokości sprzed ciąży... i na wadze może być mniej niż było a i tak w stare spodnie się nie wcisnę :eek:
Ciekawe... póki co rzeczywiście na wysokości miednicy mnie opina, w nogach spodnie są luźniejsze niż przed ciążą..
 
Kivi- jak tyś to zrobiła kobieto łaaaał!!!! Jestem zazdrosna:p

U mnie jakoś ok 4kg zostało do zrzucenia, a przytyłam 15 w ciąży. Niby nie tak dużo, ale w sukienki i spódnice w większości nie wchodzę, w dużej mierze z powodu lekko odstającego brzucha i dwóch wałków na biodrach...Najgorsze jest to, że ja zawsze miałam problem ze zrzuceniem wagi i dlatego starałam się trzymać na tym samym poziomie...ech dobija mnie to:wściekła/y: Marzę już o porannych biegach i zrzuceniu tego sadła:-)
 
reklama
To ja juz sie mieszcze w niektore spodnie ( te luzniejsze) brzuch tez w miare choc obcislych rzeczy jeszcze nie zakladam, wiadomo. Nawet mi babka w sklepie wczoraj powiedziala ze swietnie wygladam jak na miesiac po ciazy " no baby fat for mummy " co mnie podnioslo na duchu. :tak::-)
 
Do góry