reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

A u mnie już minus 17 kg:-Dczyli wszystkie 10 z ciąży i 7 dodatkowych. I nareszcie pojawiła się na wadze dawno niewidziana 7 na początku:-DOby tak dalej:tak:
 
reklama
Ja sie w koncu dzisiaj zwazylam :))) i jestem w szoku, bo na wadze 56 kg:))))))))))) czyli jeszcze 5 do zrzucenia!! yay
 
Jesteście okropne:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:męczycie mnie swoimi wywodami na temat wagi chudzielce jedne, a ja nadal grubas. Jezussiiieeeee mam taki brzuch ogromny, że płaczę;-);-);-) Do tego waga mi się rozwaliła, chyba on ciągłego stawania na niej w oczekiwaniu na cud:szok:
 
Chciałam zakomunikować, że u nas na wadze przed porodem było 70 kg, czyli 12 na plusie. Obecnie 62 kg:) I całe szczęście wchodzę w większość ciuszków! Yeaaaaah!!!:tak::tak: Została tylko taka oponka z brzuszka, ale myślę, że to kwestia późniejszych ćwiczeń.
 
Paulettta nie jesteś sama! Mi też jeszcze sporo zostało, wchodzę w dwie pary spodni (przed ciążą były trochę za duże). A na górę to wogóle nie mam co założyć bo albo nie mieszczę się w biuście albo tak opina brzuch, że wstyd wychodzić.
 
55 kilo czyli dalej 7 do zrzucenia, a od 3 tyg waga waha sie o pol kilo i nie chce spadac;/ o rozmiarze 34/36 moge chyba pomarzyc na lato, w ciuchy sie nie mieszcze, w zadne! Musialam kilka kupic bo nie mam letnich ciazowych, w talii 75 cm, chyba zainwestuje w pas poporodowy jak radzi mi babcia, rozstepy mi sie rozlaza na brzuchu:baffled: smarowanie nic nie daje. Chrzciny za 3 tyg i muze kupic cos w rozmarze 40, mam nadzieje ze posluzy mi tylko ten jedyny raz:D 10 kilo polecialo nie wiem kiedy, a te 7 ani drgnie mimo karmienia i braku czau na jedzenie i zwiekszonego ruchu ...
 
Ja o dziwo wchodzę w spodnie sprzed ciąży, bluzki też...gorzej z sukienkami. Mam ich sporo, ale wszystkie są mega obcisłe, oddychać się nie da (już zresztą przed ciążą trochę przytyłam i były na styk). A w trencz nie mogę zapiąć się w cyckach:-p Mam mocne postanowienie poprawy i jak tylko pozwoli mi lekarz biegusiem na treningi;-)

martolinka- jak szybko mogłaś wykonywać jakiekolwiek ćwiczenia po cc? Dziewczyny? Nie pamiętam która z Was miała już cesarkę?! I jak długo po niej krwawiłyście?
 
Paulettta - u mnie po cesarce krwawienie utrzymywało się 3 tygodnie, z czego ostatni tydzień to tak lajtowo bardzo. 4 tydzień jeszcze czasami delikatne plamienie.. Teraz spokój :-p
A co do ćwiczeń to już bym chciała zacząć coś robić, w końcu 6 tygodni po porodzie... W poniedziałek idę kontrolnie na wizytę to podpytam lekarza jak tam z treningami, czy już można?


Ja w sumie mieszczę się w ubrania sprzed ciąży, choć niektóre rzeczy są mega obcisłe :-D:-D Ale myślę, że do lata brzuszek spadnie :tak:
 
reklama
ja po 4 tyg skończyłam plamić i już jest czyściutko


co do ćwiczeń myślę że już można o ile czujecie się na siłach i nie powoduje to bólu, ja zaczynam coś myśleć o ćwiczeniach ale np brzuszki jeszcze nie wchodzą w grę bo mnie wtedy boli
 
Do góry