reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Dziewczyny mi też w biodrach i cyckach przybyło, ale najaważniejsze, że w ciuchy wchodzę...I nawet nie chcę, żeby mi te kształty zeszły, bo czuję się bardziej kobieco, a nie tak wieszakowo jak przed ciążą...
 
reklama
a ja dziś z przyjemnością odkryłam że waga w końcu ruszyła w dół i ubyło mi 2 kg:-) więc jeszcze 5 i będzie super ;-) ale w cycach też mam wszystkie bluzki ciasne...:baffled:
 
Reniuszek! Ty i tak chudzinka jesteś!
kivinko, nawet mnie nie wkurzaj!!!!! jam am jeszcze 7 kilo :)))) i wilczy apetyt:szok::no:...a że karmię już 2 miechy to coraz więcej rzeczy jem i tak to się błędne koło zamyka ;) jestem teraz po prostu bardziej kobieca ;))
 
Reniuszku to Ty drobniutka jestes:tak: moja waga wyjsciowa to Twoja obecna, ale mi jeszcze brakuje 5 kg i waga od paru dni stoi jak zakleta...

Kivinko well done!!!!

Ja sie obawiam, ze ciezko mi bedzie w niektore z moim przedciazowych spodni wejsc:-( jestem poprostu szersza w biodrach, a co gorsze wyszlo mi pare rozstepow po porodzie na boczkach.
 
emilia ja tez nie dopinalam sie w wiekszosc spodni ale teraz wszystko wrocilo na swoje miejsce nawet bardziej szkapowata sie zrobilam.....musze potrenowac nad sylwetka bo jeden wielki flak :(
 
mi waga stoi w miejscu, a na dodatek wydaje mi się,że przytyłam:szok:, mam silne postanowienie zacząć ćwiczyć ale zawsze jakieś ale się znajdzie:blink: reniuszek, kivinko wy chudzielce ale wam dobrze:blink:
 
u mnie waga jak na suwaczku. Mam 180 cm.wzrostu.

Od 5 dni kręcę hula hoop z masażerem i choć waga od tego nie spada to już mam 3 cm mniej w boczkach+ ogromne sinkiaki , ale te pewnie zejdą:-p
 
reklama
Reniuszek przywrocilas mi nadzieje, ze kiedys jeszcze wloze ukochane jeansy z przed ciazy:tak: ja mialam zaczac cwiczyc od poniedzialku, ale jak zwykle brak czasu :(

Martolinka co to za hula hop?

Helena mi tez waga stanela:( ale musze sie koniecznie zmobilizowac do cwiczen bo ta oponka sama nie zejdzie;-)
 
Do góry