reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Ja tez jestem po cc. Tylko mnie polozna wystraszyla bo powiedziala ze cwiczyc nie mozna jedyne to co to basen po cc. Sama nie wiem. Dziewczyny po cc cwiczylysie?
 
reklama
Dziewczyny uważałabym z wysiłkiem fizycznym po CC. Mięśnie brzuszka muszą się zejść , dojść do siebie :tak:Myślę , że basen , spacery będą ok:tak:
 
Ja gdyby nie fakt, że szwy ciągną mnie na tyłku jak cholera, to chętnie już bym zaczęła coś ćwiczyć, bo jak patrze na mój nienapięty brzuszek w postaci oponki to mnie trzęsie...​
 
kasia - nie jestes sama z brzuszkiem...ja tez jak patrze na mój to mnie krew zalewa, ale pocieszam sie myslą, że jestem dopiero niecałe 3 tyg po cieciu i wszystko przede mną - minie troszke czasu i dojdziemy do siebie :)
 
Dziewczyny byłam wczoraj kontrolnie u ginka. I co do ćwiczeń powiedział tak: że teraz 6 tyg. po CC mogę spacerować , biegać (jakiś delikatny truchcik), jeździć rowerem. Jak zapytałam o brzuszki - to jeszcze nie, najwcześniej za 4tygodnie, czyli 2,5 miesiąca po porodzie. I tego będę się trzymać, żeby sobie jakiejś biedy nie narobić.
 
dziewczyny u mnie jeszcze 2kg do wagi sprzed ciąży i 4 do zadowalającej:)

tylko na brzuchu mega dużo rozstępów fuj:/
i najgorsze jest to że wcale nie chce mi sie ćwiczyć;/
 
reklama
a mi zostalo 5kg:wściekła/y: najgorsze te uda i brzuch, kupilam sobie nawet majty korygujaco wyszczuplajace ale tylko plecy i żebra mnie po nich bola, na dodatek zwijaja sie i jak mam obcisla koszulke to zaraz widac szynke:-D a rana po cc boli tzn bardziej brzuch i wnetrznosci wiec u mnie bieganie czy hula hop odpada:-(
 
Do góry