reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

reklama
no piękne brzuszki dziewczyny, ja tam się poki co nei chwale;p, brzuch to widac ale raczej moj, pozostałość z przed mojejjjjj dużo większej wagi niż obecna, no i po ciąży. Ha dziwne bo po Kamilu udalo mi sie stracić wszystko z nawiązką a ten cholerny brzuch został. Na wagę po tym obzarstwie weekendowym nie wchodze, ale w srode to sie pochwale moim przyrostem buhaha:D.
 
Ale dziewczyny slicznie wygladacie:-) tez bym musiala wreszcie jakas fote zrobic. Na ostatniej wizycie u lekarza tez mialam 2 kg mniej, za tydzien sie dowiem jak moja waga znow wyglada. W domu nie mam, bo jak to moj maz stwierdzial " nie chce mi sie potem ja po podworku zbierac jak ja przez okno wyciepniesz":-D
Ale brzusio tez juz sie dosc pokazuje:-)
 
Ja po dzisiejszej wizycie hm... + 1,2 kg więc luzik jak na razie a w sumie odkąd wiem o ciąży( to był 4 t.c.) to łącznie 1,6 na plusie.. całkiem nieźle porównując do pierwszej.. czyli jakby nie patrzeć to i tak 74,4 buuu ale damy radę:)
 
Ja na początku ciąży schudłam 2.5 kg a wczoraj się ważyłam i przytyłam 1 kg. Każdy mi powtarza że z mało przytyłam i że powinnam więcej jeść słyszę opinie musisz jeść za dwoje, a mi się wydaje że nie powinnam bardzo dużo jeść z tego co jem dziecko się odżywia ja wolę jeść częściej a w mniejszych ilościach. Bo gdybym jadła za dwoje a i tak jestem przy kości to po ciąży będę wyglądać jak sumo.
 
reklama
dziewczyny, mój brzuszek aktualnie, zdjęcie z dzisiaj, kurcze waga mi poszła 1 kg w dół i się martwię. może to ma związek z tym, że więcej się ruszam, niż w pierwszym trymestrze, mam mniejszy apetyt i staram się nie objadać tak, jak na początku. oczywiście nie odchudzam sie, głodna też nie chodzę, ale chyba niedobrze, że tracę na wadze.....

IMG7373_hesshwn.JPG
 
Do góry