reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

Ja to zawsze byłam pulchna także w ciąży pewnie 100 przebije. Teraz jak na razie schudłam 2,5 kg. Ja nie zauważam czy mi coś brzuszka widać ale inni uważają że już widać ostatnio jak byłam u lekarza to śmiała się pielęgniarka że bliźniaki będą patrząc na brzuch.
 
reklama
HEJ dziewczynki!

Kurde..nie jest źle:-) kupiłam sobie dzis w końcu tą baterię do wagi i pozytywne zaskoczenie:) tylko 2,5 kg do przodu

...w pierwszej ciąży juz na tym etapie miałam +5..także jest dobrze....ale gdzie tam do końca...największy przyrost wagi u mnie nastąpił w dwóch ostatnich miesiącach ciąży(głównie duza ilosć zatrzymanej w organizmie wody), dlatego trzeba diety pilnować i nie siedzieć całymi dniami przed kompem i tv ;-)hehe...a co tam, ide na spacer z Młodym, mam kopa energetycznego, to chyba świadczy o kończącym się pierwszym trymestrze..miłego dnia
 
Ja to zawsze byłam pulchna także w ciąży pewnie 100 przebije. Teraz jak na razie schudłam 2,5 kg. Ja nie zauważam czy mi coś brzuszka widać ale inni uważają że już widać ostatnio jak byłam u lekarza to śmiała się pielęgniarka że bliźniaki będą patrząc na brzuch.
błahaha nie jesteś sama ja tez na 100 się nie zatrzymam :p
 
wrzucam mój brzuszek z 12 tygodnia. Waga +5kg od wyjsciowej, chyba za szybko przybieram na wadze :dry:
wybaczcie jakość, cykane komórką w półcieniu...

oihnp5.jpg
 
Kota- nie jestes sama :-) ja jestem przy kosci i dosc szybko tyje mi to poszło juz ladnie do góry az sie boje co bedzie za 2-3 miesiace powiedz mi jaka twoja waga wyjsciowa byla?

Na zdjeciu nie widac tych 5kg:-)brzunio bardzo ladny

wyjściowo było 52 kg, teraz jest 57 i się boję, że to za szybko!!! muszę więcej spacerować, tylko jak się zmobilizować, kiedy po powrocie z pracy marzę tylko o śnie... eh...
 
Klariss1 - a powiedz ile schudłaś po ciazy?

jak zaszłam w ciażę ważyłam 58kg, w ciągu tych 9 miesięcy przybrałam 20kg, a po porodzie zeszło 14 kg, czyli w sumie tyle ile powinno sie prawidłowo w ciazy przytyć (10 - 15 kg) , pozostałe 6kg było "nadprogramowe" i zostało mi w boczkach i tyłku.

Te 6 kg zostało mi do teraz i znów waga będzie rosła, ale mam nadzieję, że wolniej, że uda mi sie tym razem przypilnować, żeby nie było tego więcej niż powinno ;) Wiem jakie grzeszki żywieniowe popelniałam i mam zamiar sie przed nimi ustrzec ;)


Także moim zdaniem taka bezpieczna granica to te dodatkowe 15 kg w ciąży, reszta to tylko sam tłuszczyk ...a niestety to później nie wyparuje tylko trzeba samemu zrzucić (chyba że się jest szczęściarą, która karmiąc cycem zrzuci dodatkowe kg) ;)

Jakby to było dobrze kończyć ciąże z wagą sprzed ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kota- ja tez po pracy nie mam siły chodzic jeszcze w te upały :-)mnie jeszcze podtrzymuje na duchu ta swiadomosc ze bede karmic cycem;-)choc to różnie bywa z pokarmem, no ale jednak trzeba uwazac na te kg-niestety.

Klariss1
- eee to nie ma u Ciebie tragedia 6 kg -nie jest zle:-)na pewno po 2 ciazy wrócisz do swojej poprzedniej wagi:tak:
 
Do góry