reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

czarnykot TY chyba bedziesz miec wielki brzuszek, bo jak juz cie tak fajnie wysadziło:)))))))))

Ja startuje z wagą 59kg przy wzroście 164, z małym taka samą miałam wagę a skonczyłam 76kg :szok: wiec teraz wydaje mi sie ze bedzie podobnie choc licze po cichutku ze jednak 72 kg to max :-D
 
reklama
Moze i cos w tym jest.Normalnie brzuchol mi rosnie i wszyscy mowia,ze moj maluch to chyba z 5 kg bedzie przy porodzie wazyc :szok: Oby nie hehe,bo chyba beda mnie w Polsce slyszec jak rodze :-D
 
Ja mam w chwili obecnej taki brzuszek ;-) Ł. twierdzi,że urósł,mi też się tak wydaje,ale pierwsze zdjęcie robione na jaja z koleżanką,jak się wygłupiałyśmy,więc nie patrzcie na głupi wyraz twarzy...:
fgn.jpg


Co do powiedzenia,że jestem w ciąży to wparowałam do mamy,akurat tego dnia mojego Ł mama u niej spała usiadłam i powiedziałam,że jestem w ciąży po czym powiedziałam,że się śpieszę ;-) ogółem u mojej mamy nie by ło wielkiej radości,a mama Ł. niby się cieszy,ale ja tam akurat nie interesuje się Jej opinią bo bardzo mnie wkurzyła...
 
Ostatnia edycja:
no na drugim zdjęciu to już widać mały brzuszek ciążowy :-) U mnie to jeszcze długo nie będzie widać bo mam pozostałości po ostatniej ciąży, ale dżinsy stały się lekko przyciasne i raczej już w dresach chodzę.
 
firanka fajny maly brzusio ciazowy :tak: A ja juz myslalam,ze tylko mnie tak wydelo hehe.Moze Twoj dzidzius tez bedzie 5 kg przy porodzie wazyl;-):-p
 
ewka no tak jest jak się dobiorę z Renatką i świrujemy ;-)

czarnykot Boże chroń...wszystko byle nie 5 kg...
 
firanka, na drugim zdjęciu już widać śliczny brzusio :tak:

bajeczka, ja moje ulubione jeansy już też niestety odłożyłam do szafy... zaczęły mnie uciskać na brzuchu, choć jeszcze go nie widać.
 
Firanka, po zdjęciu widać, że niezła jajcara z Ciebie:-)..a brzusio fajniutki..
Kota-behemota, ja podobnie..niby biodrówki, a już mnie piją..jak jechałam ostatnio autem, musiałam je rozpiąć, bo myślałam, że nie wydolę..:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry