reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

reklama
piękne brzucholki!
mła ja 2 lata temu schudłam 18 kg dzięki diecie którą mi rozpisała dietetyczka, przy czym... jadłam w niej wszystko nawet słodycze ale tak jak mowisz, odpowiednia ilość, jakość i dobor wszystkiego po troche sprawiły cuda bez cwiczen. Potem była ciąża, i przytyłam ok. 25 kg!!!!!!!!!!! I tak i teraz jak i wtedy na brzuszku były moje oponki więc nie był idealnie okrąglutki niestety.... Karmiłam Kamila tylko miesiac.. a kg spadały w 5 mies po porodzie wazylam juz tyle ile przed ciaza czasem nawet mniej:) Ale fakt nie kontrolowałam sie zbytnio wiec efekt był jadłam to co maz czyli tłuste, teraz uwazam na takie jedzenie i smieciowe, gubią mnie jednak troche slodycze ;) ale nie jest zle i tak duza roznica niz z Kamilem, mam nadzieje ze teraz znow wroce do formy:). Takze dziewczyny wszystko da się zrobic nawet majac dziecko na głowie hihi :) damy radę!!! ja będe się wazyla 24 sieprnia u lekarki bo wiem ze moja ciut inaczej wazy. Ale z tego co kojarze to ja ok 6+ jestem.
 
ha..no to widzę, że nas tu więcej weteranek odchudzania...ja też mam podobna historie, bo rok przed pierwszą ciążą miałam dietę o której piszecie czyli "JM" - jedz mniej ;) schudłam w ciagu 3 miesięcy 12 kg..z wagi 68!!! do 56 kg..przy wzroście 164 cm.. taka waga około 56-57 kg to dla mnie miniumum jakie mogę ważyć, bo jakby bylo mniej to zaczynam wyglądać źle, same kości...więc udało mi sie wykształtować zdrowe nawyki żywnościowe i waga mi sie ustabilizowała do 58 kg i tak sobie rok śmigałam, aż zaszlam w ciaże ! W ciązy przybyło równe 20 kg, zaraz po porodzie spadło 14 kg, a nadprogramowych 6 zostalo i juz nie zeszło mimo, że karmiłam piersia niestety...także jak zaszłam w drugą ciąże ważylam 64 kg i obecnie jest 70...jak dobrze pójdzie to przybiorę jeszcze z 8, i zobaczę co zostanie po porodzie...później będe walczyć :) Byłoby dobrze znów wrócic do 58 kg...może przy dwójce rozrabiaków i diecie "JM" uda sie osiągnąć efekt..byłabym szczęśliwa..a moje spodnie które czekaja w szafie na lepsze czasy, znów ujrzałyby swiatlo dzienne :D
Także spoko...bedziemy walczyć razem...grupa wsparcia powstanie na 100% :)
 
klariss1, ja też po schudnięciu ważyłam jakieś 58-59 kg, z tym że mam 175 cm i widać jestem inaczej zbudowana, bo wydawało mi się, że ciągle jest mnie za dużo. Ale wiecie co? To chyba syndrom grubaski. Nie ważne ile ważysz, widzisz w lustrze coś innego niż pozostali. Ja swoim "nowym" wyglądem mogłam cieszyć się niecały rok. Właściwie to miało być pierwsze lato "na szczupło". Tymczasem noszę przed sobą kawał brzucha ;) Ale oczywiście nie żałuję :)
Tak więc grupa wsparcia powstanie na pewno, bo ja już nigdy nie pozwolę sobie na to, żeby wyglądać tak, jak kiedyś (czyli przed JM) :)
Póki co ważę do 64 kg i sprawdzam to regularnie, żeby wiedzieć w jakim tempie mnie przybywa i na co mogę sobie pozwolić. Ale nie oznacza to, że stosuję jakąś specjalną dietę. Staram się po prostu nie przeginać, choć przyznaję się bez bicia, że właśnie pochłonęłam paczkę chipsów czytając Wasze posty XD Mam do nich słabość, ale pozwalam sobie na nie rzadko.
 
A ja jak na razie schudłam :) Tzn. wagowo najpierw schudłam 5 kilo, potem zaczęłam przybierać i teraz mam 1kg więcej niż na początku ciąży, ale jeśli chodzi o wygląd to rośnie mi piłka z przodu, a wszędzie ubywa, w pupie, w nogach, z buzi... także jest super :))) Nigdy nie wyglądałam tak dobrze jak teraz :D
 
Ja mam ogólnie 2 kg na plusie, bo przed ważyłam 63 kg, potem 59, a teraz 65 więc nie jest źle, mam zamiar jeszcze maks 3 kg przytyć ,ale jak będzie to się okaże.
 
Ja mam ogólnie 2 kg na plusie, bo przed ważyłam 63 kg, potem 59, a teraz 65 więc nie jest źle, mam zamiar jeszcze maks 3 kg przytyć ,ale jak będzie to się okaże.
Oj 5kg w ciąży przytyć to bardzo mało:) Jak ja bym tyle przytyła tylko była bym wniebowzięta:) Ja mam nadzieje ze nie pojde dalej niz 15kg ahhaha tak z 10 by bylo chyba ok:p Narazie mam nie całe 3kg na plusie.
 
foto 002.jpgdomek mojego maleństwa, 21 tydzień :-)
 
reklama
Do góry