reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

Ja mojemu powiedziałam jak zaszłam w pierwszą ciąże że ma robić prawko bo sama na porodówkę nie pojade:-)zawziął się i zrobił.
Nie ma reguły kiedy dziecko wyjdzie, dlatego bardzo się cieszę z mojej planowanej cesarki.

Niby mówią, że data z tego 1 USG jest najbardziej pewna, a ostatnio na wizycie USG prenatalnym lekarka powiedziała, że dobrze stopień rozwoju dziecka określa wielkość i stan rozwoju móżdżku...
 
reklama
doggi u nas jest ten problem ze Ł moze zdac teorie najblizej 50km od domu
a praktyke od tygodnia robia w inowroclawiu
wczesniej tez nie bylo
teraz jak w rpacy siedzi to 17-18 to i tak nic nie jest w stanie zrobic
a w weekendy egzaminow nie ma
 
Na mojego nie działają żadne pogróżki w związku z prawkiem, bo jest leniem śmierdzącym i nie weźmie się za dokończenie... Fakt faktem pracuje na 3 zmiany, więc nie dziwię się, że jest zmęczony, ale przecież w obecnych czasach prawko to rzecz tak samo potrzebna jak telefon...
 
ja sobie bez prawka nie wyobrażam, ale fakt, że im później się za nie człowiek zabiera tym gorzej jest je ukończyć - właśnie przez brak czasu. dlatego cieszę się, że robiłam je w czasach szkolnych, dodatkowo kiedy kosztowało 600 zł i zapłacili mi je rodzice na 18 ur.
 
Ja pamiętam, że dla mnie prawko to był priorytet jak tylko 18 lat skończyłam i też mówiłam, że żadnych prezentów nie chce tylko prawko.
I całe szczęście, że się tak zawzięłam, bo teraz nie wyobrażam sobie być bez auta przy dzieciakach.
Przecież jakbym miała pieszo swoją 2 odprowadzać do przedszkola to bym się pochlastała chyba, zwłaszcza o tej porze roku kiedy jest coraz zimniej, deszcz nie deszcz, a iść trzeba brrrr.
 
Ja zaczelam prawko przed 18 urodzinami bo babcia dala mi na urodziny
3maja mialam urodziny a chyba 5 czy 7 pierwszy egzamin
Teraz tez sobie nie wyobrazam nie miec
I strata czasu dla mnie w przypadku ł
Bedzie pracowal w placowce 10km od domu a ze dojazdu brak to musi jechac 15km do ina busem i pozniej 15km tam gdzie bedzie pracowal
I wieczorem po pracy to samo
Ale jakckilka razy sie przejedzie to moze sie obudzi?
 
Zauważam, że często kobiety chcą prawko od razu robić. Ja też zrobiłam od razu jak tylko mogłam i nie wyobrażam sobie nie mieć. Wydaje mi się, że to swego rodzaju kalectwo nie mieć.. A tak zawsze człowiek może być niezależny.
 
Ja już kiedyś pisałam, że mało z tego, że nie wyobrażam sobie żyć bez prawka, to nie wyobrażam sobie być z facetem bez prawka :-D
I jak na kasę u faceta nigdy nie patrzę, tak jak nie ma prawka, to jest dla mnie totalnie spalony...
Może nie mieć samochodu, ale prawko to mój wymóg :-D



Ja teorię zaczęłam pół roku przed urodzinami, na 18stkę (1 października 2004) dostałam samochód, a prawko zdałam dopiero 16 marca 2005, co oczywiście wcale nie przeszkadzało mi wcześniej jeździć :-p
 
Ja nigdycnie patrzylamxna prawko
Tym bardziejxze w poznaniu lepiej taniej ixszybciej bylo tramwajem niz autobusem
A tutaj
Ja mam prawko i mamy samochod
To problem ł ze 15km jedzie godzine
 
reklama
Ja tez tylko 18 lat skończyłam to już miałam prawko :) za to mój T dostał siano na prawko i je prxevhlał bo w wielu 18lat tylko to die dla niego liczyło ale potem jak zaszłam postawiłam mu warunki i w miesiąc zrobił prawko :) egzamin miał w sylwestra o 8 rano i za pierwszym razem zdał :D jakież za pierwszym
 
Do góry