reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

Każdy jest inny itd. Ja jako dziecko miałam wypadek i prze to traumę. Boję się jeździć nie mówiąc już o prowadzeniu auta, Wszędzie chodzę pieszo z dziećmi i dobrze mi z tym, na figurę nie mogę narzekać przez to hahahahahhaaha
Mąż jest naszym kierowcą :-) na imprezach musi być grzeczny przez to a to też plus hahhaha:-)
 
reklama
Ja mojemu powiedziałam jak zaszłam w pierwszą ciąże że ma robić prawko bo sama na porodówkę nie pojade:-)zawziął się i zrobił.

ja tak samo powiedzialam mojemu i juz smiga jak nic:tak: no i teraz woli narazie jezdzic, bo bardzo mu sie spodobalo, a przez to nie mysli za duzo o piwkowaniu co tez mi pasuje:-)
 
To ja potwierdzam tendencję :-D prawko zdane miesiąc po 18-tce, a mój P dopiero jak już byliśmy razem. Sam podjął wtedy decyzję, chociaż jego rodzina nie miała nigdy samochodu ale teraz nie mógłby pracować bez prawka! także to była bardzo dobra decyzja i nie wyobrażam sobie, żebyśmy oboje nie mieli, no ale u nas praca tego wymaga...
 
Ja mysle ze jak u Ł minal 3tygodniw z zycia wyjete przez te prace to sie zawezmie. Pojedzie zdac tabteorie te 70km gdzie ma doki a praktyke juz w inie
Narazie go o to nie mecze bo widze ze wychodzixz domu o 7 wraca o 19 padniety wiec i tak niw mialby kiedy jechac zdac
 
Ja sobie nie wyobrażam bez prawka uwielbiam jeździć jeszcze przed 18 byłam zapisana na kurs żeby zaraz po 18 zdawać i w końcu móc jeździć :-D mój tak samo ;-) już bym wolała bez telefonu żyć niż bez auta :-D :-D :-D
 
Ja

32tc skończony, podstępnie wkradam się w 33tc już... Jeszcze ciut ciut
 

Załączniki

  • 1416399191299.jpg
    1416399191299.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry