reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki :)

reklama
Karpanna a czemu na patologii byłaś 5 dni? Ja swoje wywołanie 14 dni po zaczynałam z 3 cm (miałam skurcze od kilku dni ale na dobre się nie rozkręciły) ;-)
 
Kasia no ja tez tak myske ze jesli skurcze nie beda bardzo dokuczac to sama sie zawioze .
Przynajmniej bede miala auto pod szpitalem i bede miala jak wrocic :-D
 
Agulqa - życzę Ci żebyś była w takiej super formie po porodzie że możesz prowadzić bezpiecznie auto.

Megami - najpierw trafiłam na porodówkę ale jak nic się nie nasiliło to wzieli mnie na patologię na obserwację jak to mówił mój lekarz nie nadaję się ani na porodówkę ani do domu. Bali się puścić do domu. Jak po 5 dniach nic się nie działo to jeździłam tylko na ktg a w 42 tygodniu musiałam się już zgłosić na wywołanie porodu.
 
Agulqa_b w momencie kiedy powinnaś jechać do szpitala rodxic żeby nie było za szybko ani za późno to raczej nie pojedziesz sama bo mimo przerw między skurczami jak jest skurcz jest dym i to w trakcie jazdy niebezpieczne, chyba że przyjedziesz zacwczesnie to tez będzie lipa bo co poloza na patologie i tam się będziesz męczyć :/
 
ja wtedy z moimi skurczami co 3 min dałabym radę sama jechać. ale wrócić byłoby mi ciężej, bo dupa mnie strasznie bolała (krocze po szyciu) ;-);-)
 
reklama
Mój też nie miał prawka jak byłam z Olą w ciąży to mu zagroziłam ze albo zrobi prawko albo nie pojedzie na porodowke i nas nie odbierze ze szpitala a ja pojadę do rodziców i on dziecka nie zobaczy puki się nie ogarnie. I tak się wziął ze w miesiąc miał prawko!
 
Do góry