reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

reklama
Femme brzuch podnosi się przy skurczach a ze dziś mam cały czas to zdjęcie akurat tez trafiło na skurcz. A tak btw skurcze nie powinny obniżać? W końcu skurcze prą dziecko w dół to brzuch tez powinien iść w dół a u mnie idzue do góry... Bez skurczy wygląda tak jakby zwisal nad spodniami, T się śmieje ze wygląda jak brzuch takiego tłustego oblecha co mu brzuch zwisa :p


Alecta dokładnie, z biedy ;) tesciowa kupiła mi kiedyś tam szare i granatowe ;) oczywiście za duże bo M ale przynajmniej luz bluz na maxa
 
Ostatnia edycja:
Nulini odezwała się ;) ale tak serio to hak w sobotę byliśmy u znajomych i był jakiś ziomek tych i których byliśmy (nie zlałam go wcześniej) i on.do mnie "wow super wyglądasz, który to bedxie juz miesiąc pewnie 5ty leci" a ha na to "tak szczerze to 8, ósmy leci" aż kopara mu opadła :p
 
Ja zdałam prawko miesiąc po 17 urodzinach, za moich czasów można tak było:-)ale dla mnie to był priorytet, mieszkałam poza miastem i cały czas musiałam siedzieć w domu bo autobusy 2 na dzień jechały... a jak zrobiłam prawko to w końcu byłam wolna:-Da mój M nie potrzebował wcześniej bo wszędzie go tatuś woził- moją szwagierkę 36 letnią dalej wozi co dla mnie jest porażką- dopiero ja go zmobilizowałam.
 
Femme ja mam tak jak ty bez auta daleko nie zajde, a tel no coz i tak go czesto zapominam :-)

Doggi brzuszek sie bardzo ladnie prezentuje i wg mnie jest odpowiedniej wielkosci jak dla tak drobnej osoby:tak:
 
Nulini hahahaha to i moj wymog! Nawet na przystojniaka w tramwaju nie patrzylam bo i tak spalony. Prawko u faceta to podstawa;p

Ja bez auta jak bez nogi. Mieszlam na wiosce i wszedzie autem. A z dziecmi to juz w ogole.

Doggi jaki maluski! Taki mialam w pierwszej ciazy a teraz mega wielki jakbym miala juz rodzic:p
 
reklama
Doggi jaki zgrabniutki brzuszek :)

Co do prawka mam takie samo zdanie co Nulini, prawko to wymóg :))) Jak mojego poznałam to akurat jeździł autobusem bo miesiąc wcześniej gościu w niego wjechał i skasował autem. Tylko, że mój to maniak motoryzacji i jak miał 10 lat to śmigał motorynką :)) Prawko na samochód i motor zrobił jako 17-latek a ja zrobiłam jak miałam 18 i przez 7 lat nie jeździłam. Teraz zaś bez auta nie wyobrażam sobie życia :)
 
Do góry