reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja niecałe 4 kg na plusie od początku ciąży. A w pępku... 102 cm :D Moja mama dzwoni do mnie co parę dni i pyta "gruba już jesteś"? Nie widziałyśmy się już ponad miesiąc, jak mnie w sobotę zobaczy to padnie :)
PS. Nie cierpię, jak się mówi o ciężarówkach "grube". Czy nie ładniej zapytać "brzuszek ci już ładnie rośnie?" zamiast "gruba już jesteś"?
 
reklama
moja mama lanie pyta czy juz brzuszek rosnie, ale pyta tak bo glupio jej zapytac czy juz grubsza jestem, zawsze chciala zebym przytyla :-)
ja juz pol roku sie nie widze z mama a z tata 7 miesiecy. wiec jak teraz przyjade to mam nadzieje ze zauwaza jakakolwiek roznice:-)
 
Moja Mama tez jest zachwycona, ze jestem okraglejsza. Ciagle sie martwila, ze za chuda jestem :-) Teraz mowi, ze wygladam o niebo lepiej ;-)
 
ja przy poprzedniej przytylam strasznie duzo... 29 kg, ale przyznam sie ze zarłam i z lodowki nie wychodzilam:p... a teraz odwrotnie;P
wow!! to strasznie dużo!! no przy moim wzroście +30kg to bym bardzo dziwnie wyglądała hihi lepiej by mnie było przeskoczyć nić obejść ;-)

ja 90 cm w brzuchu :p < w pepku>
oo to też nieźle :-)
 
ja dzisiaaj z ciekawosci jak wypadam na tle was sie zmierzylam i powiem ze slabo, az nie chcialam napisac ile, ale co tam:-)
mam ok.79 cm a przed ciąza mialam z 62 - 63. wiec naprawde blado:-(
wogole to strasznie wam dziewczyny zazdroszcze ze rosna wam tak szybko brzuszki:-(
 
ja dzisiaaj z ciekawosci jak wypadam na tle was sie zmierzylam i powiem ze slabo, az nie chcialam napisac ile, ale co tam:-)
mam ok.79 cm a przed ciąza mialam z 62 - 63. wiec naprawde blado:-(
wogole to strasznie wam dziewczyny zazdroszcze ze rosna wam tak szybko brzuszki:-(
 
Mami, coś Ty! Przecież urósł Ci brzuszek już prawie o 20cm! Jeszcze będziemy narzekać, że brzuchy takie wielkie, że własnych stóp nie widać, poczekaj... :)
 
reklama
Ja przed ciążą ważyłam +- 64kg, teraz kiedy mamy już prawie 17 tygodni ważę 66,7kg. nie wiem czy to dużo czy mało ale staram się "nie obżerać" chociaż strasznie chodzą za mną słodycze. Nie mierzyłam obwodów ale wyraźnie widać że te "trzy woreczki cukru" osadziły się na piersiach i brzuszku. Mam już niezły problem z dobraniem górnej garderoby tak żeby mnie coś nie opinało i nie uciskało... Nosicie już pasy na brzuszkach? Bo w sumie chyba już by mi się przydał ale nie che szaleć za wcześnie. To moja pierwsza ciąża i mam skłonności do przesady ;-)
 
Do góry