reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
dziewczynki Wy piszecie (niektóre) że macie w pasie po 102, 100 cm na tym etapie ciaży już?? bo ja juz zaczynam się martwić bo nawet 80 cm nie mam
 
Ewelina, nie martw się niepotrzebnie. Przecież wszystko zależy od budowy ciała i od wymiarów, jakie się miało przed ciążą! Ja startowałam z 70 kg przy wzroście 174, do małych nie należę, zawsze miałam skłonności do odkładania się tłuszczyku na brzuszku i nie tylko. Z tego co pisałaś to Ty jesteś szczypiorek... A brzuszek rośnie Ci proporcjonalnie!
 
reklama
Do góry