reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

reklama
melduję, że u mnie waga drgnęła

wyjściowa waga to 52 kg przy 165 cm,

teraz mam 55kg, czyli 3 kg na plusie

wszystko idzie w brzuch, bo tak poza tym to taka anemicznie wyglądająca jestem
 
ja dobilam do 82 ehhh szkoda gadac pałka miedzy oczy i na rzeź ! no ale czego nie robi sie dla synka :]

hehe, Kasiu u mnie tez 82... nie jestes sama...:-)

dziewczyny, wszysko zalezy od wagi wyjsciowej i waszego wzrostu,wiec nie ma co sie porównywać i sie dołować. uszy i brzuchy do góry ;-)

melduję, że u mnie waga drgnęła

wyjściowa waga to 52 kg przy 165 cm,

teraz mam 55kg, czyli 3 kg na plusie

wszystko idzie w brzuch, bo tak poza tym to taka anemicznie wyglądająca jestem

ale Ty dziewczyno przed ciaza miałas niedowagę na moje oko, bądź dolną granicę prawidłowej wagi...:tak: i dopiero 3 kilo, musisz wziąć się za jedzonko powaznie. Smacznego zycze na zachętę :tak:
 
hehe, Kasiu u mnie tez 82... nie jestes sama...:-)
hihi a jaka wage mialas przed ciaza i jaki masz wzrost
dziewczyny, wszysko zalezy od wagi wyjsciowej i waszego wzrostu,wiec nie ma co sie porównywać i sie dołować. uszy i brzuchy do góry ;-)



ale Ty dziewczyno przed ciaza miałas niedowagę na moje oko, bądź dolną granicę prawidłowej wagi...:tak: i dopiero 3 kilo, musisz wziąć się za jedzonko powaznie. Smacznego zycze na zachętę :tak:

łatowo mowic nie dołujcie sie a trudniej zorbic ;]
 
No to teraz szok-ja mam 90 kg czyli od początku przytyłam 4kg i co ja mam powiedzieć? Żyję i miewam się świetnie:-):-):-):-)
 
Hej dziewczyny
ja też mam juz 6 kg na plusie, przy wzroście 1,75 ważę 75 kg. Ciężko mi bo przed 1 ciążą ważyłam 61 kg i potem mi zostało po dziecku kilka kg i teraz się martwię czy schudnę
 
powiem tak. na pewno sie nie doluje. nic teraz na to nie poradze ze mnie przybywa. martwic sie bede po ciazy jak to wszystko zrzucic. przybyla mi juz dycha spokojnie...:-) :-) :-)
mezus sie ze mnie smieje ze latwiej mnie teraz przeturlac niz przeniesc... hehe
 
reklama
Dosia
ja ostatnio tez miałam 10 na plusie a na następnej wizycie pewnie znowu będzie więcej ale mało się tym przejmuję, w lecie zacznę się martwić;-)
 
Do góry