reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

Robaczek i Anyżówka u mnie dokładnie to samo brzuszka ani widu:-):-):-) należę raczej do tzw. skwreczek i myslalam wobec tego ze jak jestem chudziutka to brzuszek u mnie będzie szybciej widać no ale jak na razie nic, tylko jak mm pęcherz pełny to lekko mi wychodzi, ale po wizycie w toalecie znowu jestem plaska. ostatnio bylismy z M w markecie na zakupach no i oczywiscie były mega kolejki, przez przypadek stanelismy w kasie z pierwszeństwem dla kobiet w ciazy, więc moj M sie śmial żebym walczyla o swoje, ja mu na to, ze i tak mi nikt nie uwierzy, ze jestem w ciazy:-):-):-)
 
reklama
skoro po mnie nic nie widac to może na takie okazje jak kolejki w markecie będę brala zaświadczenie od lekarza, ze jestem w ciazy :-D:-D:-D
 
ach dziewczynki a ja juz mam potezna pilke przed soba. czasem sie zastanawiam czy oby na pewno tam jest tylko jedna dzidzia. rano jest mniejszy brzusio ale wieczorem po całym dniu ciapania to jest dosc spora.
chcialabym zeby juz była wiosna. dluzsze dni, cieplo, przyroda budzaca sie do zycia i wreszcie spacerki. lubie wiosenne popoludniowe spacery z mezem. juz nie moge sie doczekac.
 
Mi rosnie brzuch z dnia na dzien i z godziny na godzine :-D Rano jeszcze ujdzie ale wieczorem... Ehh w niedziele mezus mi postanowil fotki zrobic, bedzie do przyszlej dokumentacji mojego zaookraglenia, a wczoraj chodzil i zagladal, bo nie wierzyl ze w jeden dzien mogl mi tam brzuch urosc :-D
Tak wiec na meskie oko rosne i rosne.... Nie wiem jak ja bede na koniec wygladac:confused: Ale przylaczam sie do grona przyszlych odchudzaczek :tak:
 
Supcio dziewczynki ze u was juz widac brzuszki :-) ja chyba jeszcze musze troszke poczekac az moj brzusio sie uwypukli.
A do grona przyszlych odchudzaczek tez pewnie dolacze :cool2:
 
ja dzisiaj wazylam sie u lekarza rowniutkie 60kg i jestem w szoku bo juz 4kg na plusie a w pierwszej ciazy na tym etapie ciazy nawet pol kg nie przytylam boszsz jak ja bede wygladac na koniec, chyba sie bede toczyc a nie chodzic. Nie objadaam sie, jem duzo owocow ech..
 
no u mnie dziewczyny brzucha juz widac nawet sam gin powiedzial ze juz zaokraglony ladnie, w sumie od poczatku ciazy przytylam 3kg
 
reklama
Do góry