reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

Ja od jakiś 3 lat wyglądam jak bym była przynajmniej w 6 miesiącu ciąży. Także nie widzę jeszcze czy mój brzuch jest ciążowy czy to jeszcze zapasy.... ale powoli robi się ciężko. A przytyc jeszcze nie przytyłam i lepiej, żeby drastycznie mnie to nie dosięgło, bo chyba bym setke przekroczyła a jestem niska mam 155cm wzrostu. I dużżo kilogramów.
 
reklama
a ja bym chciała miec taki brzuszek żeby wszyscy go widzieli, na razie widzę go chyba ja ;-) niby coś tam jest ale to jeszcze nie to, w kasie pierwszeństwa by mnie wyśmiali:-D:-D
 
Ja się wczoraj ważyłam i od ostatniej wizyty która była przed świętami przytyłam całe... 0,5 kg:dry: jak tak dalej pójdzie to na końcu będę miała 6 kg na plusie. ale przecież brzuch rośnie to co on nic nie waży???
 
KasiaP85 - moja koleżanka jest w 5 miesiącu i dobrze widać jej brzuch, a twierdzi, ze od początku przytyła tylko 2 kg. Tyle, ze to jej 2 ciąża i podobni w drugiej mniej się tyje na początku.
 
Ja dzisiaj się zważyłam u położnej i okazało się że znowu schudłam.
O 5 kg od początku, ale brzuszek już powoli zaczyna być widoczny szczególnie wieczorem
 
reklama
Do góry