reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasza waga i wymiary

gosheek ja mam 13 kg:sorry:tez po mnie widac tzn ja tak mysle;-)bo wiem jak wygladalam wczesniej;-)
coraz mniej watpie ze dojade maks do 15kg:baffled:
 
reklama
dziewczyny takie życie... ile przytyjemy tyle przytyjemy, po porodzie zadbamy o siebie i będziemy piękne szczupłe mamuśki :]
 
annaoj aż tak źle na tym jedzeniu?? nie cierpię szpitali m.in. za jedzenie. śmierdzi wszystko, jakby dwa dni leżało pod przykryciem :dry:
ja mam cały czas magiczną 9 na plusie. usłyszałam ostatnio że schudłam. podobno buzia mi schudła i wogóle. mała rośnie i pewnei zjada to co mi się odłożyło. a ja fakt... jak jest ciepło to dużo mniej jem. a jak już to owoce i warzywa.
 
Monia właśnie nie. Obiadki całkiem znośne, byłam mile zaskoczona, bo takie pod mamy karmiące, śniadania i kolacje różnie, ale B mi przywiózł szyneczkę, serek i było git. Myślę, że może zgubiłam coś, bo jak człowiek leży to mu się nie bardzo jeść chce, więc najwyżej jabłko albo banan, a w domu jak w ruchu byłam to więcej jadłam.
 
reklama
stres też robi swoje kochana... a tego uczucia zapewne Ci nie brakło. dzidziuś i tak dostał co swoje więc to najważniejsze, żeby zdrowo rósł! :tak:
 
Do góry