reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Liza-ale fajne te Twoje miśki!!!!:-)z Hani prawdziwa ślicznotka!!!!
Agata-skąd Ty jesteś kobitko?zapraszam do siebie!co czuję,że byśmy się dogadały przy jakiejś lampeczce;-)czekam na kolejne kwiatki teściowej!

Ja jak co piatek samiutka w chacie.Wczesniej była szkoła,która skończyła się w tamtym tyg.Dziś była potrzeba zostania dłużej w pracy:/ehh...bez komentarza...
Spadam kąpać kubę,bo od 6 rano nie śpi i już potyka się o swoje zabawki z jednym okiem otwartym.Wikuś póki co tnie komara,ale znając zycie obudzi się z wrzaskiem w połowie mycia Kuby i tak mi zleci wieczór:/
 
reklama
magda ja też ostatnio sama w piątki siedzę. Albo koszykówka, albo ryby. A dziś mam taki nastrój, że co chwila hamuję się, żeby nie płakać przy dzieciakach. Mam dosyć. Daniel nie zadzwonił do tej firmy dowiedzieć się o pracę. Nie możemy zmienić tego cholernego mieszkania, mamy związane ręce. Chrzest i ślub tylko na mojej głowie, bo on stwierdził, że skoro chcę ślubu, a z tym jest więcej załatwiania, to mam załatwiać. Wybrałam zaproszenia, teraz rozglądam się za obrączkami. I tak się zastanawiam, że zrezygnowałam ze wszystkiego, czego jako młoda dziewczyna chciałam tj. białej sukni, wesela, a on i tak zachowuje się, jakby to było najgorsze nieszczęście na świecie. Przepraszam, że smęcę, ale mam totalnego doła, który zdarza mi się raz na pół roku może. I dziś jest ten dzień...
 
magda niestety ale ja kawal drogi od ciebie, jestem z okolic Łodzi, ojjj ja tez czuje ze dogadałybysmy sie czuje to normalnie w kosciach hehe
 
Witam się i ja,
na-tuska piękna rodzinka :-). Takie bolerko jak masz na tych zdjęciach ja kupiłam na ten ślub nieszczęsny swój, tylko beżowe. Super jest to zdjęcie, jak Filip prowadzi Emilkę za rączkę.

Liza jak Tobie się udało odstawić Mikiego tak szybko od cycka??? Kurcze jak wymiękam. Cycek co godzina. Dziś spałam może trzy godziny. Idą trójki. A i chyba Wam nie mówiłam. Myślałam, że Aśka ma 5 zębów, a ona ma już "prawie" osiem. Jedna dwójka już prawie jest, ale jeszcze się nie przebiła. No i idą wszystkie trójki, czwórek aż się boję sprawdzić, zresztą ona nie daje się dotknąć do dziąseł. W dzień maruda i krzykacz, a w nocy stęka, jęczy, krzyczy, wybudza się z płaczem.

Uciekam na działeczkę do rodziców. Niestety sąsiedzi postanowili robić na złość ewidentnie i trzeba będzie coś z tym zrobić.
Marzę o małym domku choćby na zadupiu, ale teraz w ogóle nie mamy opcji. Kto da kredyt dwojgu bezrobotnym!!!???

Wczoraj cały dzień siedziałam sama w domu z dziećmi, ryby nocne się przedłużyły. No i po awanturce są ciche dni.

Ok, spadam się zbierać, bo Aśka jęczy
 
Nickie jak mi sie udało? niewiem, tez sie nie moglam za to zabrac, po pierwsze trafilam na moment kiedy nie dokuczalo mlodemu ząbkowanie ani zadna choroba, bo to utrudnia, no i nie robilam zadnych innych zmian jak miejsca spania (bo spal pol nocy z nami).Po drugie miki ja karmilam tlko w nocy i najpierw jedno karmienie zastąpilam mm, i tylko raz dawalam w nocy tak cyca, i po jakims czasie miki jednej nocy mi nie chcial cycka złapac, odrzucil, wiec to byl dla mnie znak ze nie jest mu potrzebny i od tamtej pory go odcycowalam, oczywiscie mialam tyle pokarmu w piersiach ze mu w ciagu tygodnia dalam cyca z 3-4 razy, ale tak jedynie do uzyskania "ulgi". No i tyle, miki juz prawie miesiąc bez cyca. Do tego budzi mi sie raz badz wogole na mm, i spi u sibie w pokoju w łóżeczku cale noce! sam zasypia! ;-) do tego dążyłam...:tak:
Życzę by Ci sie udalo!!!


na-tuska no u mnie si chmurzy i chyba bedzie padac:p no kurcze , wieje tez, oby zadnej burzy nie przywialo, bo sama jestem do 19, a jak cos to tunele rodzicom trza zamykac wrrrrrrrrrrrrr....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczyneczki.
Wczorajsze disco w miarę udane.Tak jak przeczuwałam czułam się jak jakiś dzikus.Nie było co prawda szalenstwa jak za dawnych czasów ale i tak bawiłam się bardzo fajnie.R poinformował mnie wczoraj chwilę przed wyjsciem,ze dzis odwiedzają nas jego rodzice.Myślałam,ze go rozszarpie!!!Jakby nie mógł umówić się z nimi na inny termin!Zapraszani byli co weekend a postanowili przyjechac akurat dzisiaj!No i przyjechali (nie ma to jak przyjmować teściową na kacu;-)).Posiedzieli,pogadali i sie zawineli.Obiadu nie miałam(no bo skąd miałam niby mieć po disco?!),więc towarzycho jadło KFC.Juz słyszę komantarze teścia na temat tego,ze synowa go nawet obiadem nie ugościła!Moja teściówka powiedziala R (oczywiscie jak mnie przy tym nie bylo),ze MUSIMY kupic kubie buty korekcyjne,bo inaczej nie zacznie chodzic!!!żebym ja jej czasami czegos nie skorygowała!WRRRR

agata, magda nie pozostaje Wam nic inego sie jak spotkac w polowie drogi, obrocic flaszke albo dwie i do domu, albo w dalsze tango :-D zabrzmialo jak jakis margines spoleczny :-D
na-tuska -połowa drogi to wypada u Ciebie,więc też się szykuj kobitko!!!:)Fotki piękne a dzieciaczki jeszcze bardziej!!Pan mężuś też całkiem sympatyczny;-)
agata-ja mam chate w łodzi!!!co prawda stoi pusta,brudna, bez prądu,gazu itd,ale jest!!!zawsze jakby co byłoby sie gdzie przespac:)
Nickie-głowa do góry złociuchna i bez żadnych smutków mi tu!!!Tak to jest z tymi męskimi połówkami!Mój juz zaznaczył,ze skoro spędził cały weekend(czyt.pól soboty i cała niedz) w domu (pierwszy chyba od 1,5 roku) to mam sie spodziewac,ze bedzie caly tydz.później z pracy wracał,bo przeciez musi "nadrobić"!
Uciekam dziewuszki do wanny i lulu,bo od jutra znowu kongo:)
Zapomniałam wspomnieć,ze mam dziś wielkiego kacgłoda i non stop coś pochłaniam!Własnie się dopadłam do orzeszków solonych.Ahhh ta moja dieta:/BUZIACZKI!
 
Do góry