reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
faktycznie rozszalałyście sie z pisaniem :-) fajnie ale nie dam rady teraz odpisać może wieczorem jak mała pójdzie spać nadrobię
a teraz idziemy na spacer, zimno jak chol*** ale cóż :/
 
Liza super rodzinka :-).
My byłyśmy z Asią na spacerze. Kacper został w domu, bo co i raz kropi deszcz. Może po południu się uda wyjść.
Pogoda mało zachęcająca, dzieci w parku brak. My do tej pory poruszaliśmy się służbowym autem, nasze prywatne niesprawne stało pod blokiem. Daniel dziś odpalił nasze auto i oddał do mechanika. I tak do niedzieli jesteśmy uziemieni.
Jeszcze nie mogę się przyzwyczaić do myśli, że nie mamy auta do dyspozycji. Jaka to była wygoda...
 
Witam:-)
Dzisiaj u nas naprawdę kiepska pogoda zimno, wieje i pada na przemian także raczej nici ze spaceru bo dzieciaki dopiero co powychodzili z przeziębienia.......
Kurcze odkąd przestali u nas grzać to w domu przy tych niskich temperaturach jest na prawdę nie przyjemnie . Dzieci ubieram tak ciepło jak przez całą zimę ich tak nie ubierałam:tak:. Sama chodzę po domu w ciepłych swetrach .........
Dziś moja córa urządziła mi pobudkę o 5-tej rano i nawet mowy nie było o tym żeby jeszcze trochę pospała . Kurcze ja tylko mam nadzieję ,że jej to nie wejdzie w krew.......:-(
Na tuska dziękuję za radę co do maści , dobrze wiedzieć i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z twojego doświadczenia:-). Tak na początek mam pierwsze pytanko co wprowadziłaś nowego małej na samym początku oprócz kaszki , bo ja to się normalnie boję żeby jej krzywdy nie zrobić.......
Maks olo cudownych masz synków , teraz to wyglądają jak blizniaki .
Boże jak ja bym chciała żeby moje już były takie duże :-), a Maksiu wygląda super przystojnie w okularkach:-)
Agato wczoraj wieczorem moje też naraz urządziły koncert . Czasami w takich chwilach mam ochotę założyć buty i wyjść ale sama na bardzo długi spacer. Niestety marzenie ściętej głowy, więc zagryzam zęby i trwam:-)
Nickie z tego co piszesz ten klub maluszka to jakaś lipa masz rację ,że nie zostawisz tam synka....
Emilio udanej zabawy na spacerku życzę i żeby pogoda dopisała:-)
Liza masz super dzieciaczki:-)
 
Ostatnia edycja:
nie no dzisiaj nie nadrobie
jedno spi drugie wstaje i marudzi obydwoje juz katar
więc tylko na bieżąco
Nickie no widzisz tak to jest z tymi szczepieniami my już na szczęście na to ostatnie takie duze teżec błonica ksztusiec i chciałam teraz tą skojarzoną szczepic bo przedtem nie płaciłam za szczepienia brałam państwowe
a wy brałyscie dziewczyny te skojarzone?
bo mi źle lekarka wytłumaczyła na samym początku przy Kubie źle ją zrozumiałam i dostał pierwsze szczepienie darmowe a jak potem chciałam zapłacic już za skojarzona to powiedzieli że juz teraz muszę dalej ich szczepic bo nie mozna mieszac dopiero to ostatnie Kubie zapłaciłam bo o dziwo nagle mozna było chyba dlatego że przychodnia zaczęła sprzedawac sama te szczepionki w gabinecie::)) w tej sytuacji nie chciałam wyróżniac i Paulinie też nie opłacałam zapłacę za tą ostania no bo 3 ukłucia a jedno to jest różnica
emilia życzę dobrej zabawy:)
Liza super fotka i tak wszyscy na jednym zdjeciu uchwyceni i uśmiechnięci:)
 
czesc dziwczyny:-)

ale sie tu zrobil jakis zastoj!

my ma sile zaliczylismy spacer i to byl blad bo skostnielismy niemilosiernie! dzieci rozgrzac nie moglam,ale sytuacja juz opanowana:tak:
mijej roksanie zaczelo cos z noska cieknac, mam nadzieje ze to nie poczatek kataru, bo to by juz byla totalna maskakra, wiadomo zaraz jedno od drugiego lapie i robi sie szpital:wściekła/y:

ehhh i przede mna okres odpieluchowania roksany, obiecalam sobie ze po urodzinach biedzemy sie za to, ale na sama mysl ze skupka mi sie w rajtuzy brrrrr....:no: ale moze nie bedzie az to tak zle jak ja odrazu widze...:-) my jutro wizyta u pediatry w celu analizy tych wynikow morfologi, zobaczymy,,,
 
aga ja szczepię od początku skojarzonymi. Jakiś czas temu wywiązała się tu dość burzliwa dyskusja nt. szczepionek :-)

agata ja w związku z tym, że do końca tygodnia siedzimy w domu oboje , to od jutra spróbuję z Kacprem odpieluchowanie. Zakupiłam dziś sześć par majtek, mam jeszcze jakieś w domu - na początek powinno wystarczyć. Zobaczymy przez weekend, czy załapie, o co biega. Maks_olo kiedyś pisała, że jeśli załapie, to stanie się to w dwa, trzy dni. Zgadzam się z nią i myślę, że jeśli do końca tygodnia nie będzie postępu i będzie cały czas robił w majtki, to odpuszczę na jakiś czas. Ale spróbować warto.

My jutro na badania krwi z Kacprem. Agata daj znać, jak wizyta u pediatry jutro.
 
Dzieki dziewczyny, udała mi sie ta fota nie powiem ;-) hehe

Nickie trzymam kciuki za odpieluchowanie! Ja Hanie i Daniela odpieluchowalam jak mieli 2lata i 3 mies :tak: moze i na twojegołobuza juz czas przyszedl :-) Ja miałam taka sama taktyke jak ty ;-)


Po popoludnim spacerku przyszlismy i zrobilam naesników, i tez zrobilam marmolade do nich ;-)
Ehhh zaraz wieczorny rytuał.... ;]
 
Liza no właśnie od pewnego czasu mam wrażenie, że Kacper jest gotowy na nocnik, albo sedes zobaczymy. Zdarza się, że sam zdejmuje pieluchę, siada na nocnik i siusia. Widzę, że jest świadomy samej czynności - zobaczymy.
 
reklama
No jak tak robi tz ze juz jest krok od tego,;-) ja zauwazylam ze juz nie zakladam pieluchy jak mu pierwszego dnia zdjełam i on nie siusiał co chwile, tylko juz siku robil co jakis czas:tak:czyli umial juz wstrzymywac, bo wczesniej jak próbowałam to oboje mi co krok siusiali:tak: :dry:
 
Do góry