reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

hejka:) 18 a ja padam maz mi czyni jakies jedzonko wiec ja do was przysmigalam:tak:

maks_olo ja mam ciemno zielone rolety w pokoju u dzieci wiec oni maja tam konkretne ciemnosci na roksane to dziala na dominika niestety nie..co do kartoflanki skorzystalam z porady bo faktycznie tez slyszalam ze jest swietna, wiec chociaz przez tylek chory nie bedzie plakal mi:-)

co do zdiec chlopaki rewelacyjni ,przystoiniaki takie ze ja juz to widze jak laski sikaja za nimi... wogole tak po zdieciach patrzac to wydaje sie ze to blizniacy... w tym wieku to juz roznica zaciera sie, wzrostem niemalze identyczn, fajnie fajnie... a ty sexi mamusia,maz dumny pewnie:-)

i widzialam jeszcze dwa zdiecia dziewczyn agi27g lizy tez laski, ja poki co wam sie nie pokaze bo nie chce was straszyc hhehhehe
 
reklama
agata-twoja córcia to niezła aktoreczka chyba co??słodziutka:)spodziewam się drugiego syna.taki widocznie mój los,żeby się z samymi chłopami użerać całe życie;-)
julisia-ja plan mam podobny.wczoraj robiłam porządki w szafach.mam zamiar zrobić jak najwięcej się da przed porodem,wiec codziennie wytyczam sobie nowe cele.trochę już zrobione.jeszcze mam plan zrobić jak najwięcej zapasów w zamrażalce co by po porodzie przy garach nie stać.zobaczymy na ile ten plan wypali,bo sił juz coraz mniej:)ps:mam nadzieję,że nie urodzę z tego wszystkiego lepiąc pierogi!!!!
maks_olo-kobieto jaką ty masz figurę!!LUDZIE!!!nie dodawaj więcej takich zdjęć,bo będziesz miała na sumieniu moj stan psychiczny!ja podobnie jak agata się na razie nie ujawnię.zrobię to gdy wrócę do formy,więc może za 10lat:)a chłopaków nasz megaprzystojnych!jak tatuś też tak wygląda to niezła z Was rodzinka!:)
aga27g-widać po fotkach,ze zabawa była przednia.mam nadzieję,że też kiedyś będę miała siłę,zeby tak biegać z dzieciakami!:)
na-tuska-BRAWO dla Emilki i Filipa za duże postępy!!!!ja jakoś nie umiem sobie wyobrazić,ze moje dziecię kiedyś zacznie mówić.jakieś to dla mnie nierealne,ale jeszcze niedawno nie wyobrażałam sobie jak to będzie jak zacznie łazić przy meblach a teraz nie robi tego tylko wtedy kiedy śpi!
liza-śliczne masz to TRIO!
rusałka-super,że choróbsko mija.oby nie wróciło!!!mój kuba też już zaczyna łobuzować-aż się boję myśleć co mnie czeka...
mam pytanie do dziewczyn,które karmiły mm.bez problemu wam dzieciaki przechodziły z mleka 2 na 3?moj je bebilon i na 2 przeszliśmy bez problemu a z 3 jest juz gorzej.od jakiegos czasu mu mieszam mu 2 z 3 i jak dam wiecej 3 to mam wrazenie,ze go brzuszek pobolewa.w koncu bedziemy musieli calkiem przejsc na 3 a średnio mi się uśmiecha zmiana mleka na inne:/


 
Dobry wieczór! ja tylko na moment, bo wytyczyłam dziś sobie cel - dokończyć zaczętą miesiąc temu książkę ;-) chłopaki już śpią, więc spokój :tak:

odebraliśmy okularki Maksia - 325zł!!! najważniejsze jednak, że nosił dziś godzinę i wierze, że z każdym dniem będzie lepiej... jak wygląda?:-D
 
no dobra:trochę Wam pokażę:)fotki w wersji "w dwupaku" nie posiadam gdyż nie za bardzo (delikatnie powiedziane) lubię siebie w tym stanie.to które wstawiłam było zrobione na krótko przed zajściem w ciążę nr 2.


 

Załączniki

  • kuba5 184 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 184 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 22
  • kuba5 102 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 102 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 27
  • kuba5 218 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 218 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 24
  • kuba5 244 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 244 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 21
  • kuba5 092 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 092 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 19
  • IMG_9268 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    IMG_9268 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    18 KB · Wyświetleń: 23
Witam Was i ja dziewczyny,

Od razu chcę usprawiedliwić swoją nieobecność. Niestetynie miałam sieci na Mazurach i nie miałam jak odpisać. Wróciliśmy wczorajwieczorem – byłam wypluta. Najpierw nadrobię zaległości , a potem napiszę co unas.

Magda przykromi z powodu pupila. U moich rodziców w domu zawsze był pies i wiem, co toznaczy taka strata, zwłaszcza po tylu latach.

maks_olo gratulujębiletów. Graj w totka. Może prawo serii zadziała J

rusałko współczujęchoróbska. Dokładnie przez to samo przechodziliśmy. W zasadzie do dniadzisiejszego pozostał kaszel i katar – mimo antybiotyku. Dobrze, że już lepieju Was.

Emilia spóźnione,ale szczere życzenia dla córci z okazji drugich urodzinek. Wszystkiegonajlepszego i grzecznych rodziców (jak to zawsze mówi moja przyjaciółka J). Współczujęząbkowania i rozumiem. U Asi każdy ząbek to przynajmniej tydzień w plecy –maruda, która nie śpi w nocy, bez środków przeciwbólowych daleko byśmy nie zajechali. A i tak nie zawszepomagają.

Futrzakowa, agata witamWas na wątku J

Janadam jak jadobrze Cię rozumiem. Moje dzieci od czterech miesięcy nie dają spać. BardziejAsia – jak mam mniej jak cztery pobudki to cud. Na palcach jednej ręki mogępoliczyć. Ostatnio miałam kryzys, nic mnie nie cieszy, jestem podłamana, bokońca nie widać. Poza tym te choróbska. Kacper też kiepsko sypia. Są chwile, żeszczerze mam dosyć. I oczywiście odbija się to na dzieciakach, bo brak mi sił,nie mam cierpliwości i zasypiam na siedząco.

maks_olo głosoddany – zgadnij na kogo J

Julisiu ślicznacóreczka, ale wiadomo w kogo J.Wydaje się taka kruchutka i subtelna, super JJCo do hipcia, to powinnaś dostać za to kopa (z uwagi na Twój stan Ci sięupiecze – choćby wirtualnie)
A do szpitala to najwyższy czas się przygotować. Fryzjerkoniecznie!!! J

Agata niestetynie mogę odtworzyć filmu, bo mam nowe oprogramowanie wgrane i muszępouzupełniać programy m.in. ten, któryjest potrzebny do odtworzenia twojego filmu. Żałuję L
Dzieciaczki masz cudowne.

Liza czytaczyta. Już Ci kiedyś chyba pisałam, że dzieciaczki masz fantastyczne. A żeogarniasz całą trójkę to dla mnie mistrzostwo świata.

na-tuska gratulacje dla córci. A pamiętam, jakchciałaś z nią po lekarzach jeżdzić. Zazdroszczę gadania Filipa. Kacper nadal cisza L

maks_olo jużnie raz pisałam, że Twoi synowie to nie jednej pannie serce złamią. A co doCiebie, cóż zazdroszczę. Nawet jakbym pozbyła się połowy siebie to i tak takbym nie wyglądała.
A Maks w okularach przypomina mi – nie wiem, czy mogęnapisać, bo jak go akurat nie lubisz to nie odbierzesz tego jako komplement,ale to mój megaprzystojniak – Pawła Małaszyńskiego. Uśmiech mi tak sięskojarzył.

Magda powiem tylko tyle – dołujecie mnie tymi zdjęciami. Co jedna to lepsza.

A u nas niestety niezbyt dobre wieści. Majówka zimna jakcholera. W sobotę pojechaliśmy, a w niedzielę rano chciałam wracać, bo Kacper całedni darł się. Coś go bolało. Dostał najpierw paracetamol, potem nurofen w czopku i przeszło.Dziś dałam jego mocz do analizy – wyniki ok. Jutro pobranie krwi – ale będzierzeź. Zostaliśmy i dwa ostatnie dni były ok. Za to noce nieprzespane – wysiadampowiem szczerze.

Na dodatek w piątek dzień przed majówką mój mąż wrócił zcudowną wieścią. Został zwolniony z pracy. Niezła jazda, bo jeszcze dwa dnitemu dostał nagrodę za wyniki i osiągnięcia, więc się zupełnie nie spodziewał.No i chyba tego trzeba nam było, żeby ruszyć z własną firmą. Po weekendziezaczynamy działać, teraz przygotowujemy się teoretycznie – chcę sama prowadzićksięgowość. Zobaczymy, ale same rozumiecie – nastrój majówkowy znikł zupełnie.Na dodatek chore dzieci, więc po prostu marzenie L

Na dodatek byłam dziś w klubie malucha, gdzie miałamposyłać Kacpra, jak wrócę do pracy na pół etatu, no i klapa zupełna. Niezostawię tam dziecka. No i mam problem.

Potrzebuję chwili, żeby to wszystko ogarnąć i wrócić nawłaściwe tory.

Postaram się zaglądać, bo na szczęście mam już kompa, byłna odnowie „biologicznej”.

Długi post, ale chciałam Was nadrobić. Pozdrawiam J
 
Ostatnia edycja:
witam sie:-)

maks_olo synek wyglada slodko w tych okularach? a coz to za ksiazka tak cie wciagnela? cos warte polecenia?


magda2591 twojego syna schrupala bym w calosci, slodziak niesamowity, fajny ten kostium diabelka.... i nastepna laska na multimamach jezuuu czas wziac sie za siebie mie ma co!hehhe

Nickie moja tez miala dzis krew pobierana nie bylo tak zle... trzymam kciuki za twojego kacperka zeby az tak nie bolalo... i przykro mi z powodu zwolnienia twojego mez ale moze to jest wlasnie pierwszy krok ku nowemu? a z tym klubem maluska cosik nie teges? ze nie chcesz zostawic tam dziecka?


u nas wlasnie zaczelo padac caly dzien pogoda znosna byla a teraz pada... nie lubie deszczu... ja po tym szalonym dniu relaksuje sie przy lamce wina, mam ochote na jeszcze jedna, ale boje sie ze mlodego placzu w nocy nie uslysze:-D

aha i jeszcze jedno co mnie trap,i to fakt ze dominika chcemy ochrzcic w czerwcu i na sama mysl o wizycie w kosciele skreca mnie( bo my nie mama slubu koscielnego tylko cywilny) i tu problem jak roksane ochrzcic chcialam to tak sie nasluchalam ze z polaczem niemal ze od ksiedza wyszlam ah szkoda gadac zabaczymy...


aaaaaaaaaaaaa bylabym zapomniala, powiedzcie mi mamy juz 2 dzieci czy wasze strarsze dziecko bije to mniejsze? bo mi roksana od kilku dni tak oklada dominika ze ja jestem w szoku!i to w momentach jak dominik placze:no: i nie wiem za bardzo co z tym zrobic?doradzcie?
 
maks_olo super, że udało się wygrać bilety :tak:, M pewnie zachwycony ;-)

Zdrówka dla Was, oby kaszel Maksiowi szybko się skończył :tak:. U nas pomaga na nocny kaszel nasmarowanie Pulmexem :tak:, ten jego zapach chyba tak działa
Co to jest ta kartoflanka, o z chęcią bym jutro zrobiła :tak:
Maksio super wygląda w okularkach :tak:

Kiedy masz urodzinki?? I w ogóle to wszystkiego najlepszego :tak:

na-tuska jak walczysz z chwastem?? My mamy u siebie w ogródku mlecz, i coraz go więcej, boję się czymś prysnąć, bo dziewczynki latają na dworze, co ręcznie mam wyrywać??

Nie narzekaj tylko ciesz się, że masz kamyczki na skalniaczek ;-), jak go zrobisz pochwal się jego wyglądem :tak:

A pamiętam jak się martwiłaś o córcię, a teraz jak szybko nadrabia zaległości. Niedługo sama będzie Ci latać :tak:

Jakie następstwa posterydowe :szok:??

janadam kochana trzymaj się, jakoś to przetrwasz. Zobaczysz później będzie tylko lepiej :tak:. Chłopcy zaczną się w końcu razem bawić i będziesz mieć spokój

agata1985 Witam :tak:

Moja też ma biegunkę bo ząbki idą, zawsze wszystko wypływa na zewnątrz :wściekła/y:, ale tyłeczek na razie nie odparzony.

Filmik świetny - zdolna córcia :tak:

Roksana dzielna córeczka. Ale dużo kawy pijesz - za dużo zdecydowanie :szok::crazy:

My też nie mamy kościelnego, ksiądz ochrzcił bez zbędnego gadania. I całe szczęście, bo mąż zapowiedział, że jak się tylko ksiądz coś odezwie to będzie kłótnia :baffled:

Julisia mi moja też kiedyś taki numer wykręciła, tyle, że w drugą stronę. Piekłam biszkopt na 170 st, przychodzę po pół godziny a on bladziutki, za 10 minut znowu to samo - patrze na temp na kuchence a tam 120 st :szok: . Zwiększyłam na 170 i po10 min było OK :tak:

Trzymam kciuki aby Twój plan wypalił :-D:-D:-D, ale sobie wszystko obmyśliłaś :tak:

magda2591 a czego ten Twój teść taki niedobry?? Dobrze, że mu się nie dałaś :tak:, ja też muszę zacząć trzymać swój język na wodzy :-D:-D:-D

aga27g moje nie ważne o której pójdą spać i tak wstaną z reguły o 6, rzadko kiedy później :angry:.

Liza ja miałam tak samo z Natalką. Budziła się około 4 nad ranem (jak miała jakieś pół roczku) i my ja wtedy braliśmy już do łóżka. Mój bląd. Jaki potem był problem z oduczeniem tego :szok:. Darła się z tydzień nad ranem w swoim łóżeczku, ale na szczęście przeszło jej i od tej pory już tak nie robię. Justysia śpi całe noce u siebie, nigdy jej nie brałam i tego po prostu nie potrzebuje.

A tak pytanie mam :-D Czego zmieniłaś nick??

Ale słodziaki masz dzieci :tak:, Jak ty dajesz radę ??

rusałka 29 super, że u Was już dobrze, a Kamilka pewnie niedługo siądzie :tak:

Nickie no pogoda na majówkę do bani była :crazy:.

Bez sensu z tym zwolnieniem. Jeju jak Ci pracodawcy mają nawalone w głowach :szok::wściekła/y:

Ale się opisałam :szok::szok::szok:

Nigdy więcej takiego nadrabiania :no:

U nas imprezka się udała. Natalka zadowolona. Padła spać o 17 a obudziła się o 6 rano :-D:-D:-D.

U nas dzisiaj też zimno, ale spacerek i tak zaliczyliśmy dwa razy po 2,5 godziny :tak:, wyszalały się dziewczyny. Nie wytrzymałabym w domu z jęczącą Justysią, a tak to na dworze jakoś lepiej znosiła ból dziąseł. W sumie tylko na pierwszym spacerze jęczała, ale na drugim była mega grzeczna.

Justysia już chodzi ładnie przy meblach, tylko boi się puścić - bojuch malutki - podobno M też taki był :-D:-D:-D, no ale ona cała tatunia jest :tak:. Jak go widzi to spazmów dostaje :baffled: i nikt więcej nie istnieje :nerd:


Podsumowując:
W tyłki Wam nakopać :wściekła/y:
1. Gdzież tyle napisać
2. Nie dawno gadałyście, że się odchudzać musicie :szok: - z czego??

Ja się zapłaczę. Wszystkie wyglądacie rewelacyjnie, normalnie jakbyście nie rodziły, dzieciaczki ekstra. Ja się muszę wziąć za siebie bo normalnie kompleksy zaczynam mieć:-:)baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry