reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

witam was dziewczynki.spokój w chacie nastał (młody drzema),więc zaglądam do Was:)

max_olo-a ja własnie zakupiłam "poczwarkę":)z opisu wynika,ze tematyka podobna do "piatego dziecka"-nie czytałam ,ale mam zamiar w niedługiej przyszłości.kiązka dość kontrowersyjna i podobno jest "mocna",więc wole poczekać do czerwca,zeby przy niej nie urodzić.leży i czeka na swoja kolej;-)jeżeli chodzi o chustę jej miejsce jest zaraz obok wózka podwójnego.mam plan,zeby używać tego i tego-w zalezności od sytuacji.relację będę zdawać na bieżąco:)
gdybym mogła cofnąć cza to chyba bym zaszczepiła na rota.boję się ,ze młodzi bez tego będą się zarażać róznymi choróbskami.wiem,wiem- temat rzeka jak parę jeszcze innych,ale i tak bym sie zdecydowała:)
braaawo dla maksia za okularki!!!!on po prostu wie,ze wygląda w nich zabójczo na placu zabaw:)
liza-jak to czemu pokłony za marmoladę?
-po pierwsze:że Ci się chce!!!
-po drugie:że masz na to czas (i nie wolisz go przeznaczyć na coś innego-ja bym pewnie tak zrobiła a marmoladę zakupiła pod blokiem)!
-że jestes w stanie tak zorganizować swoje trio,żeby Ci tej marmolady podczas robienia nie roznieśli po całej chacie!
i w ogóle,ze robisz takie rzeczy!ja bym chyba w życiu się tego nie podjeła,ale ja z tych leniwych:)
miłego dnia mamusie.u nas pogoda zapowiada się piękna:-)

 
reklama
Witam

ja sobie coś przypomniałam

Któraś z dziewczyn się pytała o szczepionkę na rotawirusa. U nas w szpitalu wojewódzkim lekarze powiedzieli, że do szpitala z rotawirusem trafia więcej dzieci szczepionych niż nie szczepionych.

To na razie tyle, bo mam sprzątanie i to tyle, że aż mi się nie chce :-p
 
Ja na rota nie szczepilam zadnego dziecka...
Emilia ciekawe jest to co piszesz... :no: :dry:
Magda mi tez sie czasami wiecej nie chce jak chce ale cóz, jakos daje rade, zazwyczaj juz jak cos koncze robic to w domu jest harmider, Miki marudzi, starszaki rozrabiaja :p no ale cóż... :-)
Maks_olo super ze mlody chodzi w okularach! :tak:

A tutaj uwidocznione górne zębole Mikusia:-)
 
czesc dziewczyny:-)


my po wizycie, okazalo sie ze roksana ma za malo zelaza i musi brac zelazo w syropie, naszczescie zapisala jakis taki specyfik ktory nie niszczy szkliwa uffff... kamien z serca bo ja mam bzika na punkcie zebow:tak: za miesiac nastepne pobranie krwi w celu kontroli poziomu zelaza... aha i rozmawialam jeszcze z nia na temat choroby lokomocyjnej roksanyy(strasznie chaftuje mi w aucie, jezdzimy z wiaderkiem hehheh) bo my w lipcy wypad nad morze planujemy, obiecala przepisac jais syrop przeciw wymiotny( nazwy nie pamietam juz) dodam ze lokomotiv na roksane njie dziala aha i z ciekawostek to powiedziala ze wstrzymali sprzedaz aviomarinu bog wie dlaczego....

maks_olo na mnie jeszcze czeka na polce ksiazka cobena bez skrupulow ponoc super.... ale nie wiem kiedy nadejdzie ten czas, kiedy bede mogla spokojnie oddac sie czytaniu(pownie na emeryturze ):-D super ze chlopaki ci zdrowieja.... mowisz ze ptasie mleczko wsuwasz w mig... ja mam tez okrutna slabosc do slodyczy sadze ze nawet uzalezniona jestem jak nie zjem to chodze zla:-) naszczescie przy dzieciakach chudne jak cholera to moge wcinac poki co.

Nickie ja mam meza codziennie o 14 w domu, i wkurza mnie jak cholera bo łapciuch nie podada tylko pierwsze co odpala forum akwarystyczne(moj m jest zapalonym akwarysta) w domu mam 300 litrowe akwarium, a te cholerne ryby maja lepiej ode mnie:-D i siedzi czyta,oglada baniaki innych, i zero kantaktu heheheh to wlasciwie tak jakby go nie bylo:-D... ale co trzeba mu przyznc to akwarium mamy piekne aha a subraniec jak roksanke juz wytresowal heheh roksana powie ci glonojad, skalar,neonki,slimak,roslinki,albo tata podmiane robisz(w sensie wymienia wode w akwarium) ahh jaja sa nieraz jak nie wiem mowie w:tak:am AHA KOCHANA UDANEJ IMPREZKI ZYCZE ja juz dawno nie bylam na zadnej imprezce eheheh

liza nie dosyc ze masz czas na zrobienie marmolady to jeszcze czas na to zeby tak ladnie wygladac, podziwiam...ale bardziej podziwiam twojego slodziutkiego syka..
 
Ostatnia edycja:
Magda uwierz przez ostatnie 2 dni nie wygladalam zbyt korzystnie :-D :-D i zadko mi sie chce i mam kiedy zrobic z soba pozadek, a jak juz jakas fotke robie to wtedy staram sie byc "ogarnieta" :-D

Dzis mi sie humor poprawil jak weszla na wage :-) bo zobaczylam 1,5kg mniej :tak: jeszcze mi troche brakuje do 60kg ale juz blizej jak dalej... :-)
 
agata dobrze, że tylko żelazo, a reszta w porządku. Mój dla odmiany ma wyniki super. Co prawda żelazo spadło mu do 56, jak półroku temu mu robiłam żelazo to miał 101!!
Ale nasz pediatra mówi, że jest bardzo dobrze, zwłaszcza, że hemoglobina wyszła 14,0.
KAcper od jakiegoś czasu pokazuje, że boli go tył głowy.
Tak było na majówce, przeszło po czopku przeciwbólowym. Cofnął mi się z mową zupełnie. Mówi tylko ta (co oznacza tak) i nie. Ani mama, ani tata. NIC WIECEJ.
Był etap, że zaczął pięknie naśladować różne odgłosy, a teraz nic.
No i te jego krzyki, wrzaski, zwłaszcza jak wstanie, ale też w nocy.
Mój guru pediatra powiedział, że dobrze, żeby obejrzała Kacpra neurolog. Wizytę już umówiłam na 17 maja. No a potem wizyta u logopedy - psychoterapeutki.
Widzę, że dzieje się z nim coś niedobrego. Taki mój instynkt macierzyński...:-(
 
Nickie lepiej idź do lekarza do lekarza, wiesz tak na wszelki wypadek. Bo trochę dziwne, że się cofnął z mową. A instynkt macierzyński często jest lepszy od najlepszego lekarza :tak:

Liza żebym ja tak wyglądała korzystnie jak ty niekorzystnie to byłoby super

maks_olo gratki za tak długie noszenie okularów, szybko poszło :tak:

agata dobrze, że tylko z żelazem problemy. N patrz nawet nie słyszałam że teraz jest takie co zębów nie niszczy :eek:


Właśnie miałam się na spacerek wybierać z Natalką, a ona zasnęła :szok:, chyba musze ją obudzić, bo zakupy miałam zrobić :tak:
 
A ja słyszałam ze jak sie pojawia drugi członek w rodzinie (dziecko drugie) to starsze moze zaczac zachowywac sie "jak mlodsze" moze mniej mowic, plakac, no tak jak male dzieciatko,noworodek... Nickie oby to bylo to a nie nic innego.... Moze maly jest zazdrosny o siostre? czy cos....? niewiem...:* trzymam kciuki, bedzie dobrze... nie martw sie na zapas!

Emilia ja bym nie budzila malej, dlugo spac bedzie? ;-)


My własnie wrócilismy z dworku... Dzis jak miki spal w poludnie pielilam pomidory, a teraz mlody siedzial w wózku a ja pomagalam mamie rwac rzodkiewke... kregosłup boli i nogi jakos :dry: heh... ;]
Hania jeszcze a dworze siedzi ;] a niech siedzi mam spokoj w domu :p
 
Nickie moze liza ma rcje tez to slyszalam, poza tym u chlopcow gorzej z mowa, ale skoro ty piszesz kochana ze on juz mowil to idz z nim bedziesz spokojniejsza... powim ci ze moja roksana po poludnieowej drzemce zachowuje sie jak opentana,i... w nocy zaczyna polpakiwac! jak nigdy! moze to jakis etap u dzieci? aha i jeszcze odnosnie tego co liza piszala np. moja roksana juzz dawno jest odsmoczkowana a teraz widzi ze dzidzia ma i podbiera mu i cichaczem ssie, takze moze tak byc ze kacperek zazdroche ma o siostrzyczke, trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok...:tak:
 
reklama
Hej!!!
U nas kolejny dzień w domu i już szału dostaję :/
Przez weekend pewnie nic nie napiszę, bo A jutro do 16 w pracy, a ja chcę wziąć w końcu chłopców na spacer (jak pogoda dopisze), potem Andrzej przejmuję chłopaków, a ja idę na winko do kumpeli :) urodzinowe ;)
Napiszcie proszę, jak układają się Wasze relacje z koleżankami bezdzietnymi? Z takimi z którymi byłyście blisko, a potem urodził się Wasze dzieci...
W niedzielę pewnie gdzieś pojedziemy, a potem przychodzi rodzinka na tort i szampana ;)


Magdo, ja nie kupuje książek, tylko wypożyczam, bo kasy brak, a nawet gdyby była,. To miejsca nie ma ;)
POCZWARKA jest okrutna, straszna, a zarazem piękna....
co do rota – nie uchroni dzieci przed różnymi choróbskami, tylko przed konkretnymi szczepami, niestety mało ich... ja uważam, że nie warto, ale każda mama sama decyduje :)
Maksio jeszcze nie był w okularkach poza domem, więc zobaczymy jak będzie ;)



Liza ząbki Mikusia prześliczne :) i ta urocza szparka – Oluś ma do dziś ;p
a z Ciebie śliczna dziewczyna :)

3mam kciuki za uzyskanie wymarzonej wagi :) stosujesz jakąś lekką dietę, czy samoistnie chudniesz?


agato ciesze się, że to tylko niskie żelazo. Współczuję choroby lokomocyjnej (mój chrześniak też ma). Nam przepisano kiedyś zawiesinę Flonidan – niby jest przeciwwymiotna...
ja bym nie mogła żyć bez słodyczy i chipsów solonych :D
hehe uśmiałam się z tych ryb ;) zamieść jakąś fotkę akwarium jak możesz... ja uwielbiam obserwować rybki... kiedyś chłopak zostawił mi na przechowanie i wyjechał do Anglii, rybki zdechły razem z uczuciem ;))


Nickie, jak Cię martwi zachowanie synka, to oczywiście idź do lekarza, skoro tak czujesz... ze swojej strony napisze, że wszystko co opisujesz, to przeszłam z chłopcami (poza bólem z tyłu głowy) i wszystko im przeszło z biegiem czasu. 3Mam kciuki, aby wszystko było ok!!!




buziaki dla Was;)
 
Do góry