reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
czesc dziewczyny ja juz

od 5.20 nie spie wiec skrobne tu wam cos:-)

co do maki ziemniaczanej to slyszalam ze u dziewczynek nie powinno sie stosowac, i to tyczy sie wszystkich pudrow i zasypek, bo jak nawchodzi tam gdzie nie trzeba to moga byc problemy:tak:

co do tej mojej kawy to ja bym chyba nie obudzila sie bez choc jednego kubka
maks_olo tu chyba pisala ze nie pije wogole kawy,podziwiam
 

Witam porannie,
Chyba dziś nie uda nam się iść pobrać krwi – leje niemiłosiernie.

agata mojedziecko to histeryk ostatnio straszny, jak tylko poczuje, że jestunieruchomiony, to od razu jest wrzask, nie mówiąc o wkłuciu.
Klub malucha nie podobał mi się. Jeden pokoik dla dzieci,podwórko zagracone, kamienie, narzędzia, dom przy samej drodze krajowej. KLAPA.
My w ogóle ślubu nie mamy. Mój Daniel jest totalnieantyślubowy, więc jak chrzciliśmy Kacpra to on załatwiał formalności zksiędzem. No i się nasłuchał. Teraz we wrześniu chrzcimy Asię i bierzemy ślubjednocześnie. Chcę dopełnić tej formalności. Nic to nowego nie wniesie opróczzmiany mojego nazwiska.
Kacper ostatnio zaczął a to piłką w Asię rzucać, a tosiadać na niej. Tyle że on to robi, bo myśli, że to zabawne. I cholercia Asisię to bardzo podoba, bo śmieje się w głos. Mam to szczęście, że na razie Kacperjest bardzo delikatny jeśli chodzi o Asię. Przytulanie, głaskanie, całowanie.Sielanka normalnie.

Emilia wiemcoś o nadrabianiu, wczoraj prawie tydzień nadrobiłam. Ale już się poprawiam ipostaram się być na bieżąco J

Na-tuska ja toi tak Cię podziwiam, ile pracy wkładasz w ten ogród. U mnie to tylko trawka,którą od czasu do czasu trzeba skosić. Nie mam drygu do uprawianiaczegokolwiek, w domu kwiatków też brak. Ostatnio kaktus poległ też.

Wczoraj zapomniałam się pochwalić. Asia od tygodniaraczkuje. Jak wróciliśmy z Mazur, to raczkowała i pełzała na zmianę, stęskniłasię chyba za swoimi kątami, bo zrobiła trzy kółka wokół własnego łóżeczka,dotarła do pokoju Kacpra, zajrzała do łazienki. Była megazadowolona, bo nawyjeździe niestety było za zimno, aby gdziekolwiek ją położyć, aby mogła poraczkować.

Dziewczyny, mam problem z Kacprem. Budzi się z krzykiem.Już chyba o tym pisałam wcześniej, ale problem się nasilił. Dziś Daniel położyłsię u niego w łóżku nad ranem, no i Kacper do tej chwili śpi. Wyciszył się. Atak to ryk co chwila. Kurcze, jak zrobię mu tą krew i nic nie wyjdzie, towychodzi na to, że to jakiś problem emocjonalny. A z tym nie wiem jak sobieporadzić.
 
Witam
doczytam później jak znowu pójdą spac :) jak pójdą
miałam dzisiaj isc z Paulą na szczepienie wczoraj rejestrowałam a dzis ze smarem do pasa wstała muszę zadzwonic i zrezygnowac
 
Nickie a może jakieś bajki durne na dobranoc ogląda :dry:. Mojej koleżanki dziecko jak ogląda na dobranoc bajkę na Mini Mini o dinozaurach to się budzi w nocy. Może czegoś się boi

aga zdrówka podsyłam :tak:

U nas na razie ładnie. Wybieramy się z dziewczynami z forum na zamknięty plac zabaw :tak:, więc pewnie dopiero wieczorkiem poczytam

I tu zastrzeżenie - nie produkujcie za dużo - please :-D
 
aga my mieliśmy wizytę na szczepienie na 4 maja, musiałam odwołać, bo dopiero co skończyłam im dawać antybiotyk. Nas już trzyma od jakiegoś miesiąca. Ja mam zawalone zatoki, Kacper ma katar, Asia dziś znowu chrabocze w gardle. To wszystko przez tą cholerną pogodę. Jednego dnia 26 stopni, a drugiego 6 i śnieg. Paranoja.

Emilia kurcze na dobranoc ogląda Dobranocny ogród na Cbeebies. Nie ma tam chyba nic, czego by się bał, ale cholercia go wie. Może spróbujemy bez tv wieczorkiem.
 
Ostatnia edycja:
czesc:-)

nickie to z tym klubem maluszka faktycznie totalna lipa, sadze ze tez bym nie zostawila w takim miejscu mojego dziecka:no: a twoj synek to moze tak jak emilia pisala przez bajki czy cos? mojej znajomej syn kiedys naogladal sie reklamy danio, byla kiedys taka co dziewczyna kapala sie w wannie jadla danio a na koncu tego stworka spuszczala razem z woda(ciezko to opisac):-p i ten maly tak sie przestraszyl ze bal sie w duzej wannie kapac bo bal sie ze go wciagnie, chyba z pol roku sie meczyli zeeby go przekonac... dzieci innterpretuja sobie wszystko inaczej.... ale powiem ci ze moja roksana po poobiedniej drzemce budzi sie z takim placzem ze pol godziny musze ja nosic bo inaczej jest masakra

no a my kolejny dzien zabkowania kolejny dzien nastrojow placzow itd itd...czasami to mam ochote sobie obciac uszy:-D jak tak oboje zaczynaja swoja rozpacz:-p do tego wczoraj zatarlam oko i dzis wygladam jak by mi ktos sprzedal jakiegos ciosa...:-) u nas narazie slonko swici mam nadzieje ze uda nam sie wyjsc na spacerek:tak:
 
Hej

Emilia nick zmienielam bo tamten juz mi sie znudzil i wogole wszedzie mialam taki sam a chcialam jakas zmiane;-)
Nie pamietam któras wstawila swoja fote(i dzieciaczka) i niewiem, gdzie tam kazda z nas to laska bez wyjatkow wiec nie narzekajcie:tak: :-p
Maks_olo ale super fotka malego okularnika :tak: ;-)

My dzis nie wychodzi,y, wieje wiatr i zimno jest, a dzieciaki znow zaczynaja kaslac :no:

A tutaj zdjecie z serii "wszyscy troje razem":-D
 
reklama
Do góry