reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Powiem Ci, że ja z Julką też miałam brzuchol jak stodoła, a z Anią miałam mniejszy... nie wiem, od czego to zależy...

A ile przytyłaś? w ciąży?
 
reklama
To niedużo :tak: ja z Julką 24 do produ, a z Anią 6 do tyłu... waga i wzrost prawie identyczne :-D:-D:-D

a Martuś, nie wyskakuj w kolejkę, bo Matajka jest pierwsza do "odstrzału" ;-)
 
Ja jeszcze drugiego nie zdążyłam urodzić, a mój mąż też marudzi już o synku ;-).
Za kilka lat się pewnie zdecydujemy, chyba że jakaś wpadka nastąpi szybciej, ale facet się chyba załamie jeśli będzie trzecia córa :-D:-D:-D
 
trzecie:cool:
na razie mam za dużo na głowie, ale myślałam o tym. Tylko żeby różnica wieku była większa. Marzy mi się jeszcze jedna dziewczynka no i może teraz mąż był by przy porodzie:sorry::sorry::sorry:
 
reklama
U mnie pewnie będzie podobnie, ale jak mają być takie kochane jak Ania i Julka, to niech się dzieje co chce :-p ;-)

WojtuśiHania, ja rodziłam dwa razy i wcale nie żałuję, że byłam sama :tak: ale od rodzenia muszę zrobić przerwę, na razie sporo na tym straciłam i muszę wrócić do pracy...
 
Do góry