reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

liza bylam tydzien temu bo miala te wymioty i temperature juz tydzien temu kazala mi zrobic badanie moczu wyszlo ok, zapisala bactrim wczoraj byl ostatni dzien antybiotyku i wczoraj zaczelo sie od nowa, nie wiem co jest grane?

nickie u nas na tym zadupiu przychodnia jest zamknieta w weekend,
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nickie gratulacje!!!
Mlody jest juz w takim wieku ze napewno pojmie o co chodzi z nocnikiem :tak: dziecko majace 2 lata juz raczej ma blizej do nocnikowania ;-)
 
Cześć dziewczyny.U nas Kuba śpi a M właśnie pojechał na zajęcia (robi podyplomówkę).szkołę ma w każdy weekend od września(pt,sob,nd).mam już dość tej jego szkoły!nie dość,ze w tygodniu wraca późno z pracy to w weekendy tez go nie ma-wolne mieli tylko święta i majówkę.nic sobie nie odpoczne w tej ciąży(a jest coraz ciężej
realmad2.gif
).bywają dni,ze nie mam nawet się do kogo odezwać przez cały dzień i jedyną osobą z która rozmawiam jest mój roczny syn!paranoja jakaś!dobrze,ze Wy jesteście:)ale nie będę Wam się tu użalać.dam radę-wyjścia nie mam.

Nickie
-brawo dla Kacperka!!!synuś Ci dorasta!pewnie Cie duma rozpiera?nie dziwię się:)
agata-może zadzwoń na izbę przyjęć pediatryczną i niech ci poradzą co masz robic.trzymam kciuki za Roksankę!akwarium piękne!kupiłaś zasłone?ja wczoraj się wybrałam na poszukiwania i nic nie znalazłam!gotowe są tylko takie cieniutkie do salonu.a jak sie chce gruba to mozna sobie uszyc tylko,ze materiałów takich też za bardzo nie ma:(chyba tez spróbuję z zawieszeniem koca...
max_olo-ja książki kupuję na allegro a po przeczytaniu zaraz sprzedaję,więc prawie w ogóle na tym nie tracę.co do koleżanek to się sporo ich wykruszyło juz w I ciąży.mamy kilka par stałych znajomych (dzieciatych) i ich się trzymamy.najbardziej zawiodła mnie moja najlepsza przyjaciólka (od 20lat).mieszka kilka bloków dalej a ostatnio widziałymy się w listopadzie(kube widziała dosłownie 2 razy).cały czas jest baaardzo zapracowana.ostatnio mi oznajmiła przez tel,ze może znajdzie czas po 20.06.super co?odkad dowiedziała sie o mojej II ciąży to zaczela mnie olewac.ona wiecznie kształcąca się Pani Prawnik(bezdzietna singielka) widocznie nie ma juz o czym gadać z podwójnie dzieciatą kurką domową?pewnie odezwie się dopiero jak będę mogła się z nią napić i przy okazji wysłuchać historii o kolejnych jej flirtach:)początkowo się tym przejmowałam a teraz mam to gdzies.kiedys sama odczuje jak to jest.
julisia-ja raczej w chuste swojego klocka nie zamotam.raz ,ze sie nie da,bo tego nie zna a dwa,ze jest za ciężki.chciałabym być już na tym etapie ciąży co Ty..
liza-z tymi warzywkami to masz rację.ja uwielbiam takie rzeczy i jak tylko przychodzi wiosna to jem je kilogramami.a bez arbuza to bym żyć nie mogła!pewnie dlatego tyję co roku na jesien i zimę!


 
dziewczyny jak dodać zrobić,żeby zdjęcie dodać pod swoim nickiem?szukam,szukam i znaleźć nie mogę:/chyba za blond jestem!
 
wpadłam przelotem... po odpisuje w poniedziałek :)

chciałam tylko Magdzie podpowiedzieć, ze to avatar ;) pamiętaj o odpowiedniej wielkości. Zmniejszysz np programem photpscape

udanego weekendu :)
 
Witam sobotnio
znowu tyle naprodukowałyscie
shocked.gif
ale dzisiaj udało mi się maluchów uśpic dwóch na raz więc mam chwilke:)
maks_olo brawo dla Maxia u mnie byłoby nie i koniec ostatnio chciałam kupic przeciwsłoneczne Kubie to nawet przymierzyc nie chciał
Kuba też uwielbia jeździc autobusami czasami tez specjalnie z nim gdzieś jadę żeby miał frajde
co do koleżanek więzi się poluzowały szczególnie z tymi które wiem że chcą miec dzieci a nie mogą ja to bardzo dobrze rozumiem bo sama przez to przechodziłam (straciłam 2 ciąze) długo się staralismy ja patrzę z mojej perspektywy wiem jak sama patrzyłam na dzieci i szczęście innych gdy nie mogłam ich miec było mi po prostu przykro
Liza super fota i zębale widac :))Paulinie wyszły dopiero po roczku
Nickie fakt też słyszałam że starsze dzieci sie uwsteczniają przy młodszych ostatnio była u mnie koleżanka i jej synek starszy miesiac od Kuby sama słyszałam jak pół roku temu ładnie mówił a teraz nagle zaczął nazywac rzeczy jak roczniak ......ale lepiej to sprawdzic tym bardziej że narzekałą na ból główki

agata akwarium super a z Roksana to był poszła do lekarza a nie boli ją brzuszek? no bo te wymioty i gorączka to moze byc zatrucie pokarmowe albo rotawirus a biegunkę też ma? dawaj dużo pic wymiotuje wszystkim czy da rade coś zjesc?
 
dzisiaj piękna pogoda więc idziemy na działeczke jak tylko mąż wróci do miasta bo na wyjeździe jest
życzę miłego weekendu bo nie wiem czy uda mi się jutro zajrzec
 
Dziewczyny gdzie wy macie tą piękną pogodę
baffled5wh.gif
sorry2.gif
??
U nas leje i beznadzieja
angry.gif
. Chyba będę zmuszona siedzieć z dziewczynami cały dzień sama w domu
unhappy.gif
.

Na razie ganiają się po mieszkaniu i drą, ale to długo nie potrwa.

Do wieczorka :tak:
 
Emilka u nas bylo 3h pieknej pogody, siostra mieszka za radomiem to u nich wlasnie rano lał deszcz, no i u nas teraz tez juz sie zachmurzylo i chyba popada, jak narazie, posciele sie wietrza na dworze no i pranie schnie... na wiaterku szybko wyschnie ;-)
Ale poł dnia spedzilismy na dworku na super sloneczku :tak:
 
reklama
U nas wieje, ale nie pada, także rano zaliczyliśmy dwugodzinny spacer. W poniedziałek odbieramy samochód, więc coś zacznie się dziać. Ja już zaopatrzona w książki dot. zakładania firmy i prowadzenia jej księgowości. Czytam i wydaje mi się, że dam radę, zwłaszcza, że na początku to nie będzie jakaś wielka księgowość.
Byłam dziś u dentysty - jeszcze trzy wizyty i spokój na razie.
Jeszcze tylko proktolog i gastrolog i będę jak nowa. Postanowiłam dawkować sobie te "przyjemności" i zaczęłam od dentysty.

magda oj dumna jestem dumna :tak:. Zwłaszcza, że ja do tego odpieluchowania nigdy do tej pory tak na poważnie się nie zabrałam. Dopiero teraz. Jeśli Kacper zacznie do tego jeszcze mówić, to już w ogóle doroślak będzie :tak:.

Szkoda, że nie uda mi się wrócić do pracy na pół etatu, bo z tym klubem malucha lipa, no ale może od września, zobaczymy.

Liza ja uwielbiam te zdjęcia, gdzie Kacper jest razem z Asią. U mnie Twoja trójka już by miała swoje obszerne miejsce na ścianie :-)
 
Do góry