reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

reklama
my kapcie mamy 18 i są jeszcze ciut duże, półbuty mamy bartki 20 ale mysle ze na skarpete i rajstopę będą w sam raz ;) a kozaczki to jeszcze nie wiem poczekam do zimy bo roznie z tymi numerami jest. Czuje że Lili bedzie miała stope po mamusi (czyt. rozmiar 36 ;))
 
U nas chyba jest inna rozmiarowka w z butami ale Sami ma stopke ok 13cm a papucie po domu kupilam mu na 12-18 miesiecy i sa troszke luzne :tak: a na zime to jeszcze nie kupuje,jeszcze poczekamy :tak:

No ale Ja sie nadal zastanawiam co mu kupic w sumie na zime bo u nas hmm zimy jako tako nie ma,sniegu praktycznie tez wiadomo jest okres gdzie jest dosc chlodno itd ale nie jest tak jak w PL no i co bedzie dla mlodego wygodne jednoczesciowy kombinezon czy 2 czesciowy ehh.Mam zakupiona kurtke taka cieplejsza wiec bedzie na zakupy samochodem,jesien oraz wiosne.
I jakbym kupowala to cos takiego mniej wiecej dziewczyny:
lw9547_1.jpglw9807_1.jpg
Madzia a Ty jak tutaj Maciusia ubieralas na zime w sensie kombinezony kupowalas 2 czesciowe czy jednoczesciowe??
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi odnosnie bucików! Natalka ma stópkę 13cm, czyli w zależnosci od firmy pewnie bedzie rozmiar 20-21. Na razie chcemy kupić takie na teraz, a zimowe blizej zimy, bo nie wiadomo jak stópka jeszcze urosnie.

Ssabrina ja chyba kupię i jedno- i dwucześciowy, ale jak u Was nie ma takiej prawdziwej zimy i śniegu to chyba wygodniejszy bedzie dwuczęściowy. Tak mi sie wydaje. Zawsze kurteczke mozesz wykorzystać osobne, a i zdjąć czy rozpiąć łatwiej jak sie gdzies wejdzie.
 
kurcze dziewczyny, tak czytam i aż jestem w szoku. Na Olka rozmiar 21 jest za mały.... :szok: 22 na styk :szok: i aż się boję co mu będę musiała kupić na zimę....
 
julianna moj starszy syn mial taka noge ze pierwsze zimowe buty mu kupilam na 21 i szybko musialam pzrejsc na 22 ;) mial duza noge i do teraz ma.... a mlodszy na odwort ma malutka nóżkę ze nie wiem czy 18 byloby dobre, to już po mnie odziedziczyl ;-)
 
reklama
A ja w ogóle nie wiem, jak kupić Malutkowi buty, dlatego, że on sobie nie da nic na stopy założyć :baffled: A każda próba w sklepie kończy się 1. Podkurczeniem paluszków, 2. Napadem szału, 3. Ewakuacją :baffled: A wiadomo, że nie kupię mu "na oko", bo muszą dobrze leżeć :sorry:
Kombinezon mamy jednoczęściowy (mam nadzieję, że będzie dobry) - na sanki o wiele lepiej się sprawdza, wiadomo, że nic się nie wsypie pod spód, nigdzie nie zawieje. I drugi mamy dwuczęściowy, właśnie po to, żeby można było ewentualnie samą kurteczkę nosić :tak:
 
Do góry