reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Halo, Witam listopadowe mamy ;)
Ja mam już rocznego malucha i powoli sprzedaję jego ciuszki bo jest tego ogromna ilość.
Polecam moje aukcje na allegro. Cały czas wystawiam coś nowego.
Wszystkie ciuszki, zabawki, sprzęty pochodzą z USA bądź Hiszpanii większość z metkami, nie ubierana ani razu inne 2/3 razy...

Pozdrawiam :)
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
reklama
Zrobiłam dzisiaj Aleksowi mikołajki :) Poszłam do hurtowni i kupiłam wszystko to, czego mu brakowało :) Większa frajda niż z zakupów dla siebie :)

Tak więc Aleks dostał od mamy i taty:

Wózek CAPTIVA firmy TAKO NOWOŚĆ Od producenta (1928919701) - Aukcje internetowe Allegro
kolor nr 5

TOMY # KARUZELA z LAMPKĄ - Kubuś Puchatek 18167 (1962006461) - Aukcje internetowe Allegro

MATA DO ZABAWY GIMNASTYKA - BABY MIX - 9 WZORÓW! (1871757029) - Aukcje internetowe Allegro
wzór nr 2
i do ego termoopakowanie na butelkę, 2 pary rajstopek r. 56-62 oraz stelaż do baldachimu:) Od cioci i dziadków wcześniej dostał inna karuzelkę, ale nakręcaną i w ogóle się nią nie interesował :)
 
Leika moj starszy syn ma jakies dziwne podejscie do prezentow - nie jest bardzo zachłanny na nie, i tak gdy mowilismy mu ze musi byc grzeczny zeby Mikolaj cos mu przyniosl, to on zaczynal swoje szalone akcje - tak wiec dawal do zrozumienia ze mu nie zalezy na prezentach.
Tak czy inaczej czekala na Macka duza paczka z autami, parkingiem i slodyczami.

Kubusiowi kupilismy tylko potrzebne rzeczy - pieluszki, i dostanie jeszcze rozne akcesoria od rodziny np jakis proszek do prania, ubrania. Zabawek mamy juz cale mnustwo, wiec wydaje mi sie bez sensu kupowac maluszkowi kolejna, zwlaszcza ze przez najblizszy rok jeszcze zostanie nieraz obdarowany.
Tak czy inaczej Maciek w ogole nie zwrocil uwagi na to ze Kuba nie dostal zadnych zabawek itp.
 
Ja kupuję małemu pod choinkę matę edukacyjną-bo nie mam.

Julianna a może Aleks za mały jeszcze żeby zwracać uwagę na karuzelę???Takie bobasy widzą z odległości ok 20cm i najlepiej czarno białe rzeczy. Daj znać jak się sprawdza termoopakowanie na butelkę.
 
Witam :)
Julianna :) wózek super, też mamy tako, ale cruze, i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni :) ale słyszałam,że captiva też bardzo dobry wózeczek :) zresztą śliczny kolor wybraliście :)
Nasza niunia na mikołaja dostała pakę pieluch, a pod choinkę w sobotę kupimy huśtawkę elektroniczną, bo mogłaby się bujać całymi dniami :)
 
Julianna wow!! Super zakupy!!!! Wszystko bardzo ładne i na pewno przydatne:tak:
Lilly my dostalismy hustawkę z pracy ode mnie i jestesmy bardzo zadowoleni, choć Maja jeszcze nie bardzo kuma że się huśta...
Maja dostała gąsienicę pluszową, bajki od babci i jeszcze dziś ma przyjść jej ciocia z prezentem a potem wybieramy się razem do kuzynów Mai dać im to co Mikołaj u nas dla nich zostawił a potem jeszcze ma przyjść druga babcia (która ma już prezent i na mikołaja i pod choinkę i wiemy ze jeden z tych prezentów to mata). Więc Maja prezentów nazbiera:tak:
 
Julianna rzeczywiście obsypaliście Małego prezentami! My też mamy Tako, ale Laret :-)
W tej chwili dla naszego Artiego najbardziej praktycznym prezentem są pieluchy- idą jak woda, czekamy na wizytę babci, zobaczymy co kupi :-)
 
Julianna wózior super, tę samą karuzelkę ma Polunia i dziewczyny dziś do niej tak cieszyła, chciałam jej foto zrobić, ale oczywiście jeden aparat rozładowany, drugi też, a telefonu mogłam szukac ;)
Pola od taty mikołaja dostała pajacyka na 68 , a od mojej mamy śpioszki też 68
 
reklama
dziewczyny ja Wam napiszę co dostała moja Maja, bo ja si strasznie cieszę (póki co bardziej niż ona). A więc: od nas gąsienicę pluszową, kolorową; od babci (mojej mamy) bajki do czytania, od teściowej (wraz z mamą chrzestną) zabawki gumowe do kąpieli (prześliczne i na moją prośbę) i bluzeczkę i sweterek z H&M (też śliczne), od taty chrzestnego (z rodziną oczywiście) pluszaka z pozytywką i od mojego drugiego brata kocyk. Ja się ciesze jak dziecko hihi, na prezenty od dzieciątka już się nie mogę doczekać:rofl2::rofl2:
 
Do góry