reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

reklama
Gola my mamy właśnie Maxi Cosi Cabrio Fix z bazą IsoFix, wygodny, bo wpinasz tylko, klika i gotowe, nie trzeba przepasywać całego fotelika pasami, baza bezpiecznie wszystko trzyma.
 
Mam pytanie, nie wiem, czy już było czy nie, najwyżej powtórzę ;-)

Czy i co kupujecie swoim maluszkom na Mikołaja/ pod choinkę?
Ja muszę coś nabyć, bo starsze dzieci będą pytać, czemu brat nic nie dostał a one tak? ;-) Za to brakuje mi pomysłu co to miałoby być. Może jakiś drobiazg, typu maskotka czy grzechotka, ale tak naprawdę chyba "wszystko" mam dla malego, może jednak mnie czymś zainspirujecie, co może nam się przydać ;-):tak:
Także podzielcie się pomysłami :tak:
 
u mnie moi rodzice kupują Aleksowi karuzelkę, my kupimy nowy wózek ^^, a jakby nie to, to pewnie jakąś grzechotkę, maskotke albo bardziej bysmy zasszaleli - mata edukacyjna :)
 
Na mikolaja to jeszcze nie wiem, ale na gwiazdke cghcemy kupic mate edukacyjna, a od rodziców zazyczylismy sobie lezaczek-bujaczek. Specjalnie tego nie kupowalismy, bo wiedzielismy ze zaraz beda swieta:-)
 
Maja na Mikołaja od rodziców skromnie bo taką dżdżownicę- maskotkę kolorową długą dostanie. niestety u nas z kasa krucho. Kupowaliśmy dzis prezenty dla dzieciaków wszystkich (sztuk 4 + Maja) i sporo tego wyszło. Za to nasz córcia tez odstanie od cioć więc zostanie jej wynagrodzony skromny prezencik od rodziców. poza tym dostała karuzelkę w tym m-cu:-)
 
reklama
Do góry