reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

reklama
[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Moja mała ma prawie wszystko po bracie, więc z prezentów od wszystkich dostaje ciuszki dziewczyńskie. Brat dał mi kaskę na urodzenie to jednak kupiłam zabawkę, karuzela podrozna, mam karuzelę przy łóżeczku ale dużo czasu spędzam w salonie z młodą gdzie mam łóżeczko turystyczne, a jak wadomo karuzela dobra rzecz, bo chociaż na chwile dziecko zajęte. Ma ona tez funkcje przypiecia do fotelika i na wózek, fajna rzecz:[/FONT]
[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]http://allegro.onet.pl/karuzela-podrozna-tiny-love-super-gratisy-i1989302218.html[/FONT][FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Na święta by pięknie wyglądała kupiłam jej sukieneczkę:[/FONT]
[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]http://allegro.onet.pl/sliczny-komplet-i1968390049.htm[/FONT]
[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Jak urodził sie mój syn, kupiłam mu kocyk z wyhaftowaną metryczką jako prezent od starszej siostry, teraz tez taki prezent zrobiło rodzenstwo Milence, a żeby najstarsza nie była pokrzywdzona tez dostała ale już duży koc ze swoją metryczką, wybrałam różowo - ecri z motylkiem:[/FONT]
[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]http://allegro.onet.pl/podwojny-kocyk-z-imieniem-haft-metryczka-imie-ando-i1994913997.html

Dobrze ze jest ten internet i Allegro, przynajmniej człowiek może prezenty kupić, czesto robię to w nocy gdy noszę młodą :)[/FONT]
 
Ja kupiłam Zosi buciki/skarpetki z reniferkami na czubkach i pozytywkę. Niestety używana bo z kasą krucho jak się samej mała i siebie utrzymuje...
USYPIACZ + GRATIS AKUMULATORKI (1995599567) - Aukcje internetowe Allegro

Zosia dostanie jeszcze 6 sukieneczek... też używane, ale mam nadzieję, że w dobrym stanie i córcia na pewno będzie w nich pięknie wyglądać. Cenę wylicytowałam zabójczą:)
FANTASTYCZNY ZESTAW 6 SUKIENECZEK DLA DZIEWCZYNKI (1990255134) - Aukcje internetowe Allegro
 
agalodz fajnie, ze natchnęłam uważam ze to super pamiątka.
ananana tez myślałam o tej książeczce
anek82 jestem zdania ze nawet jak mamy kasę, to po co przeplacac, ja kupiłam sukienkę na chrzciny za 12 zł i jestem z tego bardzo dumna, ktoś za nią pewnie zapłacił ze 100 zł, a stan idealny, do tego akcesoria

Okazje , przyjęcia (Chrzest ) (1971776230) - Aukcje internetowe Allegro

Jesteś moja idolką z tymi sukieneczkami, to jest coś ta cena :)
 
justynaz bardzo fajny komplecik, ja tez myślałam o spodenkach, kupiłam jednak sukienkę chyba jakaś intuicja, bo teraz Milenka nosi ta szynę na biodra i przynajmniej jej to zakryje.
 
reklama
anek zakupy za dobra cene ;-) jak ja lubie allegro wlasnie z tego wzgledu - tylko koszty wysylki powalaja nieraz :(



Ja na Chrzciny zaloze Kubie jakies biale spodenki albo ogrodniczki i kaftanik. Mam sporo takich ubran jeszcze po macku, a nie bede szalec z garniturami, bo to nie ma sensu wg mnie. Spory wydatek a zalozy sie raz. Wole cos praktycznego co mi sie jeszcze kiedys przyda.
 
Do góry