reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Bryszka gratuluję udanych zakupów, wózeczek bardzo ładny , łózio też - nio i jak już dużo dla malucha macie!Super:)
Margana bodziaczek jest słodki - się musiał tatuś ucieszyć :-D
julieet ciuszki śliczne!:)
 
reklama
bryszka - podziwiam cię :) że już wszystko masz,ja póki co z wózkiem się nie spieszę, a łóżeczko właśnie też upatrzyłam sobie takie jak ty bo mi się spodobało już wcześniej :)

Ja zrobiłam też zakupy za 200zł, ale to same ciuszki także starczą mi na pewno, w róźnych rozmiarach wziełam, bo maleństwo tak szybko rośnie, a poza tym nic jeszcze nie mam i planuje dopiero od września reszte rzeczy kupować i ciuszki wypiorę sobie tak połowa września, bo nudzi mi się już bym teraz je poprała, ale nie ma sensu.
 
Mirelka1 pościel śliczna, sama kupiłam rożek w paseczki, tylko seledynowe :)

Bryszka super łóżeczo, żałuję, że nie mogę sobie na takie pozwolić, ale znalazłam trochę mniej atrakcyjną alternatywę 4B Klupś ŁÓŻECZKO dla dzieci Paula Natura NOWE (1683953064) - Aukcje internetowe Allegro

Dziewczyn, mam pytanie dot. śpiworków do dziewczyn, które je wcześniej stosowały: mieszkam na wsi, więc nie jestem w stanie utrzymać w domu stałej temperatury w zimie, czy konieczne są śpiworki z rękawkami? Dostałam 2 w "spadku" ale właśnie nie posiadają rękawów i zastanawiam się czy to jest dobre rozwiązanie. Będę wdzięczna za wszystkie uwagi:-)
 
Mirelka1 pościel śliczna, sama kupiłam rożek w paseczki, tylko seledynowe :)

Bryszka super łóżeczo, żałuję, że nie mogę sobie na takie pozwolić, ale znalazłam trochę mniej atrakcyjną alternatywę 4B Klupś ŁÓŻECZKO dla dzieci Paula Natura NOWE (1683953064) - Aukcje internetowe Allegro

Dziewczyn, mam pytanie dot. śpiworków do dziewczyn, które je wcześniej stosowały: mieszkam na wsi, więc nie jestem w stanie utrzymać w domu stałej temperatury w zimie, czy konieczne są śpiworki z rękawkami? Dostałam 2 w "spadku" ale właśnie nie posiadają rękawów i zastanawiam się czy to jest dobre rozwiązanie. Będę wdzięczna za wszystkie uwagi:-)
My za nasze łóżeczko zapłaciliśmy 190 zł nie wiem skąd taka cena na Allegro ;(
I ta Pościelka mirelki też okropnie droga w to miejsce można kupić w hurtowni dwa komplety falnelek na allegro zresztą też widziałam po ok 40-50 zł polskiego producenta...
 
mirelka, pościel ładna, ale ja nie planuję kupować pościeli na razie w ogóle, z tych które są wystawione najbardziej podoba mi się biała :-)

a ja znalazłam takie łóżeczko na allegro, już z materacem, jak ktoś chce zrezygnować z piankowego, to trzeba dopłacić 40 zł za grykę-kokos, zastanawiam się czy się nie zdecydujemy, bo wszyscy dookoła mi mówią, że w łóżeczko nie opłaca się inwestować, lepiej wydać więcej kasy na to drugie, bardzie dorosłe
Łóżeczko PREMIUM kolor biały białe+materac AMAL II (1697215570) - Aukcje internetowe Allegro
 
Bryszka wiem wiem droga ta pościel ale strasznie mi się podoba jakoś te tanie do mnie nie przemawiają kupuję 1 komplet tylko bo drugi kupi mi mama więc chciałam coś droższego i fajnego ;-)a jeśli chodzi o materace to najlepsze są lateksowe są droższe ale polecane przez lekarzy specjalistów materace te dopasowują się do kształtu i pozycji ciała dziecka.
 
a myśmy kiedyś spały na badziewiastych materacach i żyjemy, w wózkach też jeździłyśmy koszmarnych :-) dlatego ja postanowiłam zachować zdrowy rozsądek w zakupach i ograniczać się, bo inaczej poszlibyśmy z torbami
 
Ja właśnie znalazłam mój własny osobisty materacyk z łóżeczka:szok: Tak go moi rodzice zakamuflowali wieki temu... Zabytek ma juz 29 lat a zero wgniecenia - jak nowy. Jest piankowy i zastanawiam się, czy nie dać go do łóżeczka małej. Teraz ponoć te pianka-gryka-kokos są na topie. Dałybyście taki stary materacyk swojej dzidzi?
 
reklama
Julieet ja dla Maciusia miałam piankowy (tyle ,ze pokryty ceratką) i teraz dla małej tez on będzie.Młody póki co cały i zdrowy ;-) Mi sie to łóżeczko podoba:tak: Masz rację z tym nie przepłącaniem,też bym takie kupiła,o ile nie brałabym pod uwagę takiego co można zmienić w tapczanik,bo to fajna opcja dla 1,5 -roczniaka.My takie łóżeczko mamy i tez nie było jakieś usper drogie ,bo dałam za nie 40 funtów tyle,ze bez materaca.
Śliczne ciuszki:tak: Rozumiem,ze nie powinnaś,ale sama widzisz jaka to radocha ;-)
Ja też wczoraj w lumpie kupiłam dwie pary spodenek,dwie czapeczki,skarpetki i niedrapki i w sumie jak na używki to nie były tanie,bo to taki lump nie na wagę a wyceniony,ale i tak nie mogłam sie powstrzymać ;-)
Mirelka mi się najbardziej podoba pościel ta ostatnia,chyba to sa paski pastelowe,a dla dziewczynki to ta w czerwone kwaituszki.I faktycznie jakaś droga ta pościel:sorry2: chociaż sprzedającego polecam,bo dla MAciusia 3 lata temu tez u niego kupowałam:tak: łącznie z wypełnieniami,które teraz posłużą dla małej.A pościel jedna ci wystarczy,przynajmniej ja miałam jedną,teraz tez ją będę miała,chyba ,ze pokusze się jeszcze o jakąś z ikei.
Cocca no właśnie ja też dostałam taki śpiworek i w sumie raz go użyłam,no bo ok nóżki są zakryte,a rączki???? ,ja stawiam na kołderkę,a jesli miał by być śpiworek to tylko z rękawkami (chociaż wtedy zastanawiałabym się czy nie za gorąco,bo to jak jeszcze jedna para śpioszków:baffled:,a spod kołderki zawsze można rączki wystawić).
Bryszka super zakupy.Zaszalałaś :-)
ja po wczorajszym lumpie zahaczyłam jeszce o tesco i nawet była promocja 50 % na śpiochy i bodziaki.Śpiochy 22 zł za 3 szt to sie chyba opłaca,ale w sumie nie wzięłam,bo po pierwsze trochę tego mam,a po drugie,co ja będe w następnych miesiącach kupować? trzeba zostawić sobie trochę przyjemności na później:-p
 
Do góry