reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Andrzelika super ciuszki!

Ja na razie już nie muszę kupować, dostałam od siostry sporo ubranek, większość typowo dla dziewczynki a ja nie wiem jeszcze co będę miała:-) prałam na razie w zwykłym proszku i płynie, mąż wszystko wieszał wrócił taki umęczony, jakby nie wiem co robił, stwierdził, że nigdy tak się nie zmęczył wieszaniem porania, wszystko takie malutkie:-D niech się przyzwyczaja!
 
reklama
o to reszta kolekcji :p zrobiłam tylko tak złożone, bo za dużo było by zdjęć,a ja mam tylko zdjęcia z tel i kijowo wychodzi, też kupiłam jakby to powiedzieć leginsy z zakrytymi stopami gruby materiał czy połowa śpioszków dół ;P kurteczka wiosenna jest, itp... J.jpg musicie wejść osobno na zdjęcie...
 
andrzelika wow! Macie już prawdziwą kolekcję!! Suuuper ciuszki!:-) Mały będzie miał prawdziwą rewię mody :-D
 
cieszę się, że trochę ich mam, moja szwagierka rodziła w maju to może mi da w listopadzie jakieś po swoim synku :) bo ma dużego małego to akurat wyrośnie :) ja jej tam ciuszki dawałam jak poroniłam to może ona też mi da :p
 
Andrzelika super ciuszki,no i masz tego naprawdę sporo:szok:

Ja jeszcze wczoraj dokupiłam dwie bluzeczki z krótkim rękawkiem,bo mam zamiar zakłądac takie na body z długim rękawem.W promocji były w tesco za 10 zł:tak:
No i chyba już zakończe zakupy w tym miesiącu:sorry: chociaż zobaczymy jak sie jeszcze sprawa na allegro potoczy:-p
 
cocca no dokladnie niech maz sie przezwyczaja do wieszania prania ;-) u nas jest to zadanie tylko dla faceta, bo mnie sie nie chce skakac pod sufit, a on jest wysoki ;-) No te malenke ciuszki to jest tragedia w wieszaniu, ale na szczescie szybko schna :tak:

andrzelika wyprawka jak sie patrzy ;-) zdaje sie ze masz juz spora czesc, a moze nawet wszystko? Bardzo owocne zakupy :-)
No i moja szwagierka tez urodzila w maju blizniaki, tylko ze wczesniaki. Obiecala mi ubranka po maluszkach ale te w rozmiarach ponizej 50 raczej mi sie nie przydadza, wiec pozostaje mi czekac do listopada az maluchy wyrosna z tych ubranek na rozmiar 0-3msc.


Qrcze a ja juz nie wiem jak mam dysponowac kasa..... Zrobilam zakupy na 300zl dopiero w zeszlym tygodniu, a jeszcze w planach kolejne 200zl do wydania. No ale nic, przynajmniej nie wszystko na raz bede musiala kupic. A dodam ze zakupy robie tez dla Macka ;) zebyscie nie myslaly ze poszalalam z ta wyprawka :D
 
Ostatnia edycja:
jeszcze koleżanka mi też mówiła, że mam nic nie kupować, bo ona mi da, ale jej małe waży 2100kg i dopiero ma rodzić w sierpniu a mi się wydaje, że ja będę mieć ponad 3600kg na bank , bo w naszej rodzinie mniejszego nie było i u męża też także jej dziecie nie zdąży wyrosnąć, moje jak się urodzi to będzie takie jak jej hehe :p a ciuszki wtedy 56cm będą na nic :)
 
andrzelika sliczne ubranka i juz masz dosc sporo tego :-D
A Ja jeszcze nic nie mam :oo2:
Ale wczoraj na ebay upatrzylam nowe lozeczko dla dzieciaczka i do tego za darmo materac i to bardzo tanie wiec chyba przez weekend zrobie pierwszy zakup:-D a i jeszcze znalazlam przesliczny komplet 6-cio czesciowej poscieli nowej i tez bardzo tanio wiec powoli i Ja zaczynam zakupy :-)
 
reklama
Moje wczorajsze zdobycze lumpowe:

dscf6712w.jpg


dscf6713.jpg


czaję się również na allegro na licytacji wózka X-lander XA, jutro koniec, zobaczymy.....
 
Do góry