reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

z ciuszków jeszcze nic nie kupuję sporo mam bo bliźniaczkach od mojej siostry(za miesiąc kończą rok:-)) a ja tam gdzieś po cichutku myślę o synku to wtedy bym szalała z zakupami...

na razie moje malenstwo ma płyn i proszek Lovela(był na promocji w biedronce)waciki i patyczki (też z biedronki) termometr do ucha (jest w lidlu za 45 zł) i śliczną mała czapeczkę oraz 4 śliniaczki w prezencie na dzień dziecka od tatusia:-D
 
reklama
Wiecie jak chodzi o ubranka to ja na pierwsze 3 msc zycia dziecka przygotuje sobie na pewno bodziaki kopertowe i kaftaniki, spioszki, pajace zwykle oraz welurowe, bo to w koncu zima. Jakies sweterki, albo grube kaftaniki, no i kombinezony i śpiworki.

Warto miec kombinezon na rozm 56, bo ja mialam dwa na rozm 62 i jak sie Maciek urodzil to oba byly za duze i z tego wzgledu nie dalam rady wozic go w foteliku samochodowym, bo on poprostu plywal w tych ciuszkach, a tam trzeba zapinac miedzy nogami.

Nie zamierzam kupowac zadnych jeansowych ubran poki dziecko nie zacznie stawac, bo dla siedzacego i lezacego dziecka sa one nieygodne. Wszystko co miekkie i mile w dotyku na poczatek ;)
 
My mamy :
Bodziaki długi rękaw 5 szt
Bodziaki krótki rękaw 11 szt
kaftaniki 8 szt
Wszystko w rozmiarach 56 i 62
nimfii te z Earl days sa faktycznie rewelacyjne ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Boże ile Wy macie rzeczy dla dzidzi, ja ani jednej. czekam do momentu jak poznam płeć i dorobię się jakiś mebelków na owe rzeczy. zresztą moja mama i teściowa mi trują o przesądach że za wcześnie i takie tam. najlepiej to chyba się w klatce zamknąć i nie wychodzić.
 
A ja sobie tak aukcjuje na Allegro bo mozna fajne zeczy za kilka zlotych zgarnac ;) O ile oplaca mi sie kupowac z kosztami wysylki, bo jak nie to nie kupuje.
 
angun super ciuszki, a ten pajacyk biały tak po ukosie zapinany w 5-10-15?? I mam identyczne pajacyki z Tesco też w tej cenie nabyte:-D kocyk też rewela
 
Dzięki ankush i gola :-)
Ten ukośnie zapinany jest właśnie z Tesco, z 5-10-15 jest ten kocyk i pokazywane wcześniej bodziaki z długimi rękawami i kaftanik w zestawie.
 
reklama
Do góry