reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

AniaSm na cale szczescie nas nie stac na wszystkie gażdety jakie mąż wymysla, bo jakbysmy mieli troszke wiecej kasy, albo nie mieli wydatkow na dziecko, to pewnie bysmy co miesiąc mieli nową elektronike - albo TV, kino domowe, akcesoria komputerowe itp.
A z telefonem to zrobil cos takiego dwa latat temu ze jak mu sie umowa konczyla to tez wziol sobie jakis super wypasiony, ktorym sie znudzil po miesiacu i sprzedal go a uzywal starego standardowego az do dzisiejszego dnia. Czuje ze z tym HTC Desire bedzie tak samo, znudzi sie nim po miesiacu, sprzeda i kupi tani i standardowy :sorry2:



A ja na Dzien Mamy wlasnie nic nie dostalam od meża, ani nawet życzen :-( Bylo abrdzo smutne to . A juz mialam upatrzony prezent dla niego na Dzien ojca ale w takim wypadku nic nie dostanie :zawstydzona/y:

Ja sie nie upieram na prezenty na każda okazje, ale choćby życzenia - to byloby mile, gdyby pomyslal jak sprawic przyjemnosc w taki wyjatkowy dzien. Albo jakiąś kolacje, czy masaż zrobil -coś czego nie robi na codzien :-p
 
reklama
My też celebrujemy jakoś nasze święta. Zawsze jakiś prezent dostanę, lub jakieś wyjście sobie organizujemy, kwiaty co rok z okazji Dnia Kobiet i kiedy narozrabia :)
Na piątą rocznicę ślubu wyjechaliśmy w góry na weekend (to był pierwszy wyjazd bez syna). Ale zawsze muszę z tygodniowym wyprzedzeniem przypomnieć mężowi, że czeka nas to lub inne święto, bo z pilnowaniem dat jest ciężko :)
 
u nas z kolei na odwrót bardziej D. pamięta o datach, ale nie zawsze o kwiatach ;-) (kiedyś częściej dostawałam), któraś z Was pisała o kupowanych słodyczach przez chłopa - u nas jest tak samo - jak mój idzie do sklepu to zawsze wraca z żelkami dla mnie, albo kinder bueno;-)
Brakuje nam tylko jakichś wspólnych wyjazdów, ostatni jakiś dłuższy urlop to 2 lata temu na nartach w Białce, także tęskno mi za tym, a takie wspólne wypady naprawdę dużo dają :-) Zobaczymy jak będzie w tym roku, choć większych nadziei niestety sobie nie robię :/
 
nimfii i jak ten Baby Merc ogólnie moze byc mi się podoba ale nie mogę na kolor się zdecydować...?
a co do tel.mój Sz sobie upatrzył i prawie codziennie ogląda i narzeka jak mu się psuje ten co ma i chciałby kupić inny może mu do rzucę pod koniec miesiąca bo obiecaliśmy że tylko z jego wypłaty spróbujemy w tym miesiącu chociaż widzę to cienko..:wściekła/y:
a co do męża to czasem coś sam kupi się domyśli w piątek dostałam np.różyczkę bo wypłatę dostał..:-)
 
Baby Merc Q7 podobal mi sie bo gondola miala regulowane podnoszenie główki i torba do wózka byla zaprojektowana z glowa - posiadala od razy przewijak przy sobie :) Jednak jak dla mnie jest on zbyt masywny, tak jak go podnioslam czy przesunelam. Co prawda nie ogladalm go i nie porownywalam jeszcze z innymi, ale jak na chwile obecna to raczej sklaniam sie do Xlandera Xa albo Tako jumper X używane. Po moim osiedlu jezdzi ich sporo wiec licze ze trafie na jakaś dobrą używke z komisu ;)

aha! I ten mam od kilku dni na celowniku.
BABY DESIGN VECTOR 4 ESPIRO NOWOŚĆ PROMOCJA (1652956267) - Aukcje internetowe Allegro
Espiro Vector jezdzi po moim osiedlu i mnie kusi zwlaszcza swoimi niewielkimi gabarytami. No ale poczekam az zobacze co ma dla mnie komis.





A teraz z innej beczki. Dzis doszly moej zamowienia z Allego wiec chcialam sie pochwalic :) Nowe ciuszki dla dziecka ktore wylicytowalam za 1zl.
 

Załączniki

  • Zdjęcie1015.jpg
    Zdjęcie1015.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 36
  • Zdjęcie1014.jpg
    Zdjęcie1014.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 35
  • Zdjęcie1016.jpg
    Zdjęcie1016.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
nimfii miałam vectora i jeździło się nim fajnie dopóki nie urwali mi kółka na lotnisku ,gwarancja tego nie obejmuje a stelaż jest z jakiś stopów i zespawać się nie dało , w końcu kolega mi wmontował z przodu pręta i dało się jeździć a i widać tego nie było ,ale jego dużą wadą wg mnie jest siedzisko kubełkowe spacerówki bo dziecko zawsze jest w pozycji siedzącej nawet jak śpi ,jak chcesz to poszukam fotek i ci pokaże jak to wygląda , no ale oczywiście decyzja należy do ciebie , a wózek jeśli chodzi o składanie jest super i na pewno się zmieści do mniejszych bagażników ;)
ubranka fajowe no i za takie pieniądze że :)))
 
AniaSm dzieki za info. Jesli faktycznie dziecko zawsze jest w pozycji siedzacej ze wzgledu na spacerowke to ten wozek odpada. Mnie interesuje standardowe rozkladanie ;-) A to tylko potwierdza regule ze nie mozna miec wszystkiego :-D Hehe pewnie dopiero jak pojde do komnisu to sie czyms zachwyce na maxa, bo na razie kazdy wozek ma i plusy i minusy :dry:
 
a ja wczoraj odebrałam aukcję z Allegro, wygrałam 5 sztuk body, odebrałam osobiście, babka taka fajna, że dała mi jeszcze całą reklamówkę ciuszków hehe, wyszłam z 16ma body zamiast 5ciu, wszystko za 7 zł, to dopiero deal :-)
 
reklama
Margana śliczniutkie ciuszki! Ja też lubię buszować w Tesco po dziale z ciuszkami dla dzidziów:-D
nimfii świetne ubranka, a ten bodziak zapinany wzdłuż ciałka suuper! a te śpioszki niebieskie w gwiazdki widziałam na Allegro, jako pierwsza wyprawka, te śpioszki + kaftanik i coś tam jeszcze :)
 
Do góry