reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

nimfii - u nas podobnie, tzn z tymi autkami, Pola ma 3;) No i furorę od kilku dni robi huśtawka położona na ziemi i Pola bawi się sznurkami od Niej ( ale muszę ciągle na Nią patrzeć, ostatnio na szyję sobie założyła), super są też klamerki na balkonie i pojemniczek na nie i wszelkie miski, drewniane łychy, przykrywki i inne z kuchni ;) Aa i pudełka też rządzą ;)
 
reklama
Gola u nas też klamerki z koszyczkiem robią furorę jak tylko jestem na ogrodzie to się bawi i mam chwilę spokoju, autkami od kuzyna też się lubi pobawić a z "kuchennych zabawek" na topie u nas są nakrętki do słoi:tak:
 
mirelka u nas nakrętki już są bee a były na topie z 2 miesiące temu ;-)
Teraz lubi książeczki wertować i całuje pieski ,różnorodne sznurki,butelki plastikowe,pudełka po kremach,autka raczej kółeczka ;-)

aaa co do ubranka na zimę słyszałam ze dobre są portki na szelkach i kurteczka.Można razem nosić albo osobno i chcę coś takiego znaleźć.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny moja Zosia ma garnuszek Fisher Price już od 2 miesięcy i nawet czasem się nim bawi :) oczywiście póki co to najlepszą zabawą jest tylko wyjmowanie z niego klocuszków i wsadzanie ich do buzi ale dojdziemy może kiedyś do rozpoznawania kształtów :) także polecam
 
aa zapomnialam o ksiazeczkach i zwyklych gazetach :) Czasem sobie Maciek z Kuba siada i tak czytaja kazde swoje :) Fajny widok.
 
Margana Maja o dziwo bawi się tym garnuszkiem. Próbuje juz wsadzac klocki w odpowiednie dziurki więc myslę że to nie za "dorosła" zabawka. Stoliczek musze kupić, chyab podjadę dziś zobaczyć czy jeszcze jest.
Poza tym tak jak piszecie: gazety, pudełką, kremy i różne takie to sa top zabawki:-D
 
ewika nam siostra mówiła że kupi Szczeniczka uczniaczka ale my już kupiliśmy go małej a tak poza tym nikt nie pyta u nas raczej pieniążki dają:tak:albo robią jakieś zabawkowe niespodzianki:tak:
 
mycha - ja mam nosidło Tuli i zarówno ja jak i mój syn bardzo je lubimy. Noszę go w nim w sumie sporadycznie, chociaż na wakacjach było ekstra niezastąpione i Igorowi bardzo się podoba. Najważniejsze że pozycja dla dziecka jest nie tylko wygodna, ale i zdrowa (zaczęłam je nosić jak igor miał niecałe pół roczku.) jest lekkie, łatwo się je zakłada, nic nie obciera, no i moim zdaniem wzorysą bajeranckie. Także szczerze polecam.
 
reklama
Ewika- ja zrobiłam liste prezentów dla Olka, jak ktoś się zapyta, to dostanie kilka podpowiedzi:

- grający nocnik
- konik na biegunach
- Szczeniaczek uczniaczek
- pojemnik na zabawki kąpielowe
- pojemnik na zabawki
- edukacyjna piramida z kółek
- komputer edukacyjny
- klocki LEGO DUPLO
- rowerek trójkołowy
 
Do góry