reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

onanana w żadnym wypadku się nie gniewam :). ja własnie po to wkleiłam tu ten fotelik żeby poznać wasze opinie :) Nadia jeszcze w tym foteliku nie siedziała bo na razie nie wazy jeszcze nawet 8kg wiec by w nim utonęła no i mieści się jeszcze spokojnie w tym starym. tylko ten stary mamy taki siuwaksowy i boje się z nią jeździć w tym foteliku trochę no ale jakoś musimy dociągnąc do tych 9
zobaczymy co z tym fotelikiem, też się naczytałąm opinii i dobrych i złych, ale najlepiej to wiadomo że na "własnej skórze" się sprawdza :)
jak jakaś mamusia coś jeszcze słyszała o tym foteliku to chętnie poczytam :) i się nie pogniewam ;)
 
reklama

Załączniki

  • DSCN6287.jpg
    DSCN6287.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 35
ankusch fajny ten stoliczek:tak:
ja ostatnio kupiłam małej krzesełko uczydełko z FisherPrice na początku była zaciekawiona ale teraz jakoś nie ciągnie jej do tej zabawki:szok: może jeszcze się przekona:tak:

teraz właśnie kurier przywiózł nam pieska Szczeniaczek Uczniaczek w wersji polskiej dość mamy już zabawek mówiących, śpiewających po angielsku ciekawe jaka będzie reakcja Liwii. :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej:-):tak:

Czy rozglądacie się już na kurteczkami, kombinezonami na zimę dla Waszych maluszków ja już pomału tak tylko zastanawiam się co kupić co się lepiej sprawdzi puchowa kurteczka czy kombinezon ale jaki jednoczęściowy czy dwuczęściowy czy lepiej kupić kurteczkę i kombinezon ;-)

Na jesień też nie mamy jeszcze żadnej ciepłej kurteczki obserwuję licytacje kurteczki Nexta fajna jest chciałbym ją wygrać :tak:ale czy się uda to nie wiem już cena jest wysoka ostatnie 2 licytacje przegrałam a też była ładne z Nexta, wczoraj byłam w komisie ale nic fajnego nie było jak nie uda mi się kupić nic używanego to pojadę do H@M i kupie nową a przy okazji czapeczkę, rękawiczki, szalik, buciki :tak:


onanana i jak Majeczka zainteresowana nową zabawką też polowałam na ten Garnuszek na klocuszek ale kupiłam jej nowego Szczeniaczka Uczniaczka wersji polskiej mała średnio zainteresowana podejdzie od czasu do czasu i dotknie rączką i się uśmiechnie... wczoraj kupiłam jej zwykłą zabawkę w Pepcko dwie piłeczki w fontannie za 15zł:tak: i powiem że bardziej ją zainteresowała i lepiej się bawi niż tymi grającymi, świecącymi barejami :-)

Pozdrawiam:tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
onanana fajnie wyglada ten stoliczek:tak:My tez chcemy kupić małej taki z fishera na roczek, ale nową wersję.
I właśnie też chciałam kupić ten garnuszek, ale cały czas mi sie wydaje, ze jeszcze za wcześnie na taką zabawkę:confused: A Majeczka sie nim bawi?

mirelka ja zamierzam kupić i kombinezon i kurtkę. Kombinezon na spacery, a kurtkę do auta. Ale jeszcze sie nie rozgladałam.


A co do zabawek to u nas największą furorę robią takie kubeczki wkładane jeden w drugi i takie drewniane kółka nakładane na pałąk. Obie zabawki kupione w Ikea za kilka złotych:-D Innymi też sie pobawi, czasem nawet dość długo, ale te dwie są najczęściej w ruchu:tak:
 
Margana oj tak u nas też furorę robią kubeczki wkładanie jedna do drugiej z których można wierzę zbudować jedną mamy też z Ikea :tak:pałąk z kółeczkami też jest na topie:tak:
 
onanana - garnuszek ma koleżanka, Pola już wcześniej się nim bawiła ( tzn uderzała klocuszkami, bo nie umiała jeszcze trafić) - super zakup, tak samo jak i stoliczek - i jedno i drugie sama bym kupiła:tak::-D. PS Margana wg mnie to jak nabardziej odpowiedni czas dla naszych maluszków na takie garnuszki i inne gdzie trzeba kształt dopasować ;)
 
reklama
Oj a my mamy tyle zabawek ze nawet nie spojrze juz na nowe :p

Kuba bawi sie zabawkami Macka. Niemolece zabawki przestaly go interesowac. na topie sa autka, bączek, ksiązeczka z dzwiękami, oraz wszelkiego rodzaju pudelka, opakowania, puste butelki - a takze kubki plastikowe oraz garnki i łyżeczki ;)
 
Do góry