reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

my też nadal jeździmy w pierwszym foteliku:tak:

ale zastanawiamy się już nad kolejnym i myślimy nad dwoma ten co planuje zakupić onanana:tak:

lub taki, fajny jest bo rośnie z wiekiem dziecka i jest na wysokiej pozycji w testach crash:tak:

Young Sport
 
reklama
mirelko my tez mielśmy na uwadze recaro. Maja w nim super siedziała (przymierzalismy) ale jednak polecano nam żeby nie kupowac fotelika 9-36..
 
No właśnie wiem, ze w tym pierwszym foteliku powinno dziecko jeżdzis jak najdłuzej jest taka możliwosć, wiec ja też jeszcze nie kupuję nowego, tylko oglądam;-)Natalce też nogi wystają, ale to nie ma znaczenia. Główka jeszcze nie wystaje, ani wagowo sie nie kwalifikuje do zmiany. Zobaczymy tylko jaka bedzie sytuacja jesienia i zimą z zapieciem.

Są trzy sytuacje, w których należy zmienić fotelik na wiekszy:
1. wagowo dziecko sie kwalifikuje
2. główka wystaje poza krawędź (w tym pierwszym foteliku, bo w większych linia oczu nie moze wystawać)
3. zimą w grubym ubranku jest problem z zapięciem pasów od fotelika
 
mycha my wsadzaliśmy Maję do tego fotelika ale niestety się w nim "zgubiła". kiedyś tu pytałam o opinie na jego temat i dziewczyny pisąły że starsze dzieci się przez niego mocno przechylają. Choć nie powiem, w rankingach jest bardzo wysoko. Zwróćcie uwagę że ten przód jest ze styropianu co dodatkowo grzeje maluszka.Nie chcę mądrować, tylko piszę o tym na co nam zwracano uwagę w sklepie. A z wyglądu jest zajebiaszczy no i te rankingi!!
 
a ja mam ten fotelik dla Kuby i jestem zadowolona ,Kuba bardzo chętnie pozwala sobie zakładać tą nakładkę , jedynie ma słaby kąt nachylenia do spania , nie raz jak zasnął to spał oparty głową o tą nakładkę , moja koleżanka miała wypadek (dachowanie) i dzięki temu fotelikowi dziecku się nic nie stało :tak:
Lence kupiliśmy mc priorifix ale pewnie jak z niego wyrośnie to kupimy cybexa tylko już bez nakładki :tak:
 
Ania to może ja coś pokręciłam. Wydawało mi się że któraś z dziewczyn narzekała.. teraz sama nie wiem. nie chcę Cię mycha w żadnym wypadku zniechęcać także nie gniewaj się kochana za to co napisałam wcześniej!!
 
reklama
Do góry