reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

My tez dziś przetestowaliśmy w dłuższej trasie fotel oczywiście po starszej siostrze Kornelek był mega zadowolony jak jechał nie kręcił sie tylko rozgladał po swiecie!!polecam wycieczki oczywiście, że krótkie!!! Sara bo dziecko tez długo nie wytrzyma tak jak już jest starsze to tak!!My byliś
my na miasteczku rowerowym mamy takie fajne !!
 
reklama
Witajcie jesli mozecie podzielcie sie uwagami jaki fotelik kupic na co zwrocic uwage moze macie taki ktory Was zawiodł...
Ja naprzykład bardzo załuje wozka co za badziew...XLander XA tragedia..Nie chce popełnic kolejnego błegu.
 
Agalodz ja specem nie jestem ale polecano nam Romer King Plus. Fotelik Roemer Romer King Plus 9-18 Kg - Ceneo.pl
Sadazliśmy do niego młodą i bardzo fajnie w nim siedzi. Dla ans wazne jest bezpieczeństwo ale też to żeby fotelik sie pochylał do pozycji leżącej. niestety w bezpiecznym foteliku ta pozycja nie wygląda na leżącą a ledwie na półleżącą.
 
Margana my jeszcze nie, ale przymierzamy się powoli do zakupu. Maja jeszcze mieści się w swoim- nóżki nieznacznie wystają ale z tego co czytałam może tak być. Niby już nadaje się do większego fotelika ale na wakacje chce jechać w tym małym, żeby miala lepszą pozycję do spania. Także póki co korzystać będziemy jeszcze z tego pierwszego wozidla:-D
 
margana ja nie wymieniem jeszcze i to dlugo ;) Czytalam fajny artykol o fotelikach i tam radzili aby twozic dziecko w tym pierwszy az do wagi 11kg nawet jakby nózki wystawalu, no bo.... bezpieczniej jest dla dziecka jechac tylem do kierunku jazdy i nawet z podkurczonymi nozkami, bo w ten sposob podczas wypadku oddialuje sila cięzkosci tak ze urazy moga być o wiele mniejsze niz w przypadku fotelikow montowanych przodem.
No a my malo jezdzimy wiec kubie nie zrobi to roznicy poki co w czy jezdzi ;)
 
reklama
Margaryna my już w większym jeździmy bo w nosidle mi płakała nie chciała leżeć i jakiś tandetny był bo od wózka ;-)
A teraz siedzi sobie fajnie i też czasem popłakuje ale nie tak jak wcześnie a ten co ma od 9kg albo 9miesięcy ale kolega mego męża co sprzedawał mówił że trzeba patrzeć po dziecku czy już gotowe a nie na producenta.
 
Do góry