reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

cocca supez zakupy!!!
onanana ja pewnie zakupię fotelik dla takich mniejszych dzieci, taki właśnie montowany z przodu.Jako że mieszkam w krainie rowerów to tutaj jest to bardzo popularna sprawa i dużo dzieci w tym jeździ-własnie w takich dla maluszków montowanych z przodu.Jeżdżą jeszcze w innych "wynalazkach":-D. Konkretnie takiej firmy Homepage - BOBIKE nie wiem czy są dostępne do kupienia w PL.
Ja mam fotelik Romera-na razie testowany tylko przez córeczkę koleżanki-Tymek jeszcze sam nie siedzi więc jeździ jeszcze wtym pierwszym foteliku.
 
reklama
Margana -super krzesełko i rzeczywiście jakie malutkie po złożeniu :) Kolory też mnie się podobać :D
Cocca- Fotelik elegancki, kojec superowy - ale nakupowaliście :tak:
Pola mieści się jeszcze bez problemu w naszym maxi -cosi, więc na razie nie szukamy
 
Julianna my mamy zielony:)
Ankusch mięciutki, tapicerka jest fajna, zdejmowana. Franuś już go wypróbował, wyglądał na zadowolonego. My też jesteśmy zadowoleni, regulacja chodzi leciutko, faktycznie jedną ręką, tylko rozłożony na maxa, to tylko lekko odchylony do tyło a nie jak jest w opisie pozycja półleżąca. Łatwo się montuje. Mamy kolor niebieski i jest faktycznie taki jak na zdjeciach.
 
No to ja pochwale sie wozkiem jaki zakupilam czas jakiś temu dla Olinka. Quinny Zapp Xtra. Polecam wszystkim.
1-2.jpgquinny-xtra-2 (1).jpg

Wózior jest super lekki ,mega mega zwrotny, po złożeniu stelaż jest mini.Oli ma w nim mnóstwo miejsca. Ma 3 poziomowe pasy ,wiec rośnie razem z dzieckiem. Mogę na nim zamontować fotelik samochodowy. Jestem bardzo zadowolona. w komplecie była folia przeciwdeszczowa i adaptery do fotelika. Mozna dokupić tez barierkę na przód wózka . Zrobię to pewnie za jakiś czas. Mam kolor czarny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny my zakupilismy fotelik na rower Hamax Siesta. Bardzo polecam. Maja była na jednej krótkiej przejażdżce i jej sie bardzo podobało. Nawet udało nam się kupić kask na jej łepek:-D
 
onanana nie boisz się tak szybko wozić malutkiej na rowerze? Chodzi mi o kręgosłup, to bardzo niezdrowe dla tak maleńkich plecków.
My też planujemy zakup krzesełka na rower, ale na przyszły rok. Marzy mi się KETTLER FLIPPER, moze uda się wyrwać używany w dobrej cenie.
 
Sara Maja póki co była na rowerze raz. Przejechaliśmy ok 7 km po chodniku i szczerze mówiąc wstrząsy były mniejsze niż w spacerówce/parasolce. Ma fotelik ustawiony w pozycji półleżącej- to podobno troszkę chroni kręgosłup. Ten fotelik ma super amortyzację. poza tym, tak jak pisałam na poważne wycieczki jeszcze sie nie wybieramy- to zostawiamy an za rok, chociaż nie wiem czy wiesz ale są też opinie żeby nie jeździć do 3-go roku życia. Mi lekarka powiedziała że jak już dziecko będzie pewnie siedziało to można.
 
reklama
a my dzisiaj montujemy dorosły fotelik ;-) bo Lena się pikeli strzasznie bo jej niewygodnie jest, a siedzi już ładnie więc będze oki :-) mamy ricaro polaric kolor szary. napiszę jak się sprawa jak już trochę pojeździmy
 
Do góry