reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

I ja latam po lumpkach i naprawdę można fajne rzeczy znaleźć za niewielkie pieniądze a dzieci tak szybko wyrastają więc się nie opłaca..Martynka ma kilka nowych ubranek ale przewaga z ciucha:-)
 
reklama
ja mam możliwość przesłać 2-3 pajacyki na r.68, Anek podaj na pw adres :) o! i mam rajstopki na r.62-68, jeśli oczywiście też się przydadzą :) Przetrzepie szafkę młodego, na pewno znajdę jeszcze coś.
 
anek - my też właśnie nosimy 62/68, ja poluję na jakieś mega duże wyprzedaże i często udaje mi się super ciuskzi i tanio kupić, ale też używane na Allegro;)
 
kochanie ja mogę ci parę ciuszków wysłać szkoda,że wcześniej nie pisałaś , bo oddałam takie nówki... mogę ci przesłać z tym,że tylko za przesyłkę jak coś mi oddasz , bo u mnie krucho z kasą teraz każdy grosz się liczy, a za ciuszki nic nie musisz mi dawać, wiem jak jest teraz ciężko sama, popatrzę jeszcze i jak coś znajdę to ci wyśle :-)
 
Dziewczyny jesteście WIELKIE!:happy2: Nie chciałam, żeby mój post zabrzmiał jak jakieś wołanie o datki, jeśli takie odniosłyście wrażenie, to Was przepraszam. Wiem, że każda z nas ponosi koszta utrzymania dzieciaczków i dla każdej są one dużym obciążeniem finansowym.c Niektóre mamy nie trzymają ciuszków dla kogoś a odsprzedają je dalej np. na Allegro. Więc pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie odkupienie jakiś ciuszków od ZAUFANYCH i ZAPRZYJAŹNIONYCH MAM z BB Forum. Tym bardziej, że zauważyłam, że moja Zośka nosi mniejszy rozmiar niż część z naszych forumowych bobików.

Lasencje jesteście KOOOOOFANE :* cmoki
 
trzeba sobie pomagać :-) też jestem w ciężkiej sytuacji finansowej wiem jak to jest, a ty też sama jesteś z Zosią i wyobrażam sobie,że nie jest łatwo, a jeśli mam ciuszki to nie ma problemu żebym wysłała :-) wiadomo też wszystkich nie wyśle he he, bo planuje drugie, ale i tak mam ich dużo więc tyle mi nie potrzeba, może kiedyś i ja będę potrzebować jakiejś pomocy kto wie ;-)
 
Jeśli chodzi o ciuszki i rozmiary kupiłam ostatnio w Auchan body z długim rękawem i nie były jakieś tam tanie bo 15 zł/szt w rozmiarze 86 z którego po praniu się zrobił 74 z ciasnymi rękawami :wściekła/y: a teraz poluje na używany leżaczek Baby Bjorn, bo ostatnio u koleżanki moja mała jak aniołek leżała :-) a nowy niestety kosztuje 550 zł, więc na pewno nie kupię :szok:
 
Ja też kupiłam te z Lidla, no fakt trochę duży dekolt się zrobił po praniu :-D ale co tam niech się dziewczyna uczy za młodu, że dekolty są oki :-)
 
reklama
Acha.... już widzę jak Lence pozwalasz cyce pokazywać - pewnie w golfach każemy naszym córom biegać...;-) jak już będą podlotkami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry