reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Ja zamowilam ramki z takiej aukcji

RAMKI NA 1,2,3 ZDJĘCIA GRAWER DZIEŃ BABCI DZIADKA (2045484995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Potrójne ramki dla Nas i dla moich dziadków (bedzie tam zdjecie Kuby, Macka, oraz moje z męzem), a podwójne ramki dla moich rodzicow i tesciow i tam beda zdjecia Kuby i macka tylko ;-)
Ramki z grawerem ;-)

Ten sprzedawca ma tez opcje ramki na zdjecia i ramki z odbiciem raczki lub nożki w glinie.
Swietny pomysl! Ale nasz dziadkowie juz maja odcisk raczki Macka zrobiony jak mial roczek, a Kuba jeszcze za maly aby mu odcisnac raczke, nawet nóżke byloby trudno bo probowalam. Pamietam ze nameczylam sie wtedy probujac odcisnac reke Macka, bo roczniak nie byl chetny do tego typu zabawy :tak: teraz Maciek uwielbia takie rzeczy.
 
reklama
nimfii aż się uśmiałam czytając twojego posta i wspominając jak to przed wigilią walczyliśmy z sześcioma ramkami(właśnie 3 częściowe ramki z grawerem i dwa odciski do zrobienia) i odciskami rączki i nóżki :-D zajęło nam to tydzień żeby opatentować właściwe nawilżenie gliny i satysfakcjonujący stopień miękkości. Patrycja w ogóle nie chciała współpracować-cała w glinie, całe ubranka w glinie, mieszkanie zasypane gliną :-D
Udało się i ładnie wyszło jak się zaparliśmy ale nie polecam :)
Wprawdzie na wigilię nie zdążyliśmy ale daliśmy ramki w drugi dzień świąt jako prezent dla gości z okazji chrzcin :)
 
Mysle ze te odciski warto robic gdy dziecko ma wlasnie 1-3 lata, bo chetniej to robi i tak zeby zostawic sobie taki odcisk tez na pamiatke.
Ja mysle teraz na urodziny Macka zrobic mu taki odcisk i jeden dla nas na pamiatke.
 
NEXT komplet kamizelka spodnie bluzka CHRZEST 0-3m (2076699602) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.



Dziewczyny chce Wam polecic komplet dla chłopczyka - firmy Next - kamizelka i spodnie, z bluzka polo. Bedzie sie nadawac na dziecko do 3-4msc zycia.
To ja sprzedaje ten komplet.
Mial posluzyc nam na Chrzciny, ale jako że zrobimy je dopiero jak kuba bedzie mial 8msc to bedzie za maly na niego.
Dlatego sprzedaje komplet - niech komus posluzy ;-)

Jesli bedziecie zainteresowane mozecie mi pisac na priv.
Nie musze go sprzedawac poprzez allegro ;)
 
Dziewczyny - mam do Was pytanie. Czy któraś z Was nie miała by do oddania, lub odsprzedania jakiś ciuszków typu: body, pajac, śpiochy, półśpiochy na dziewczynkę na rozmiar 68? Byłabym zainteresowana jakąś niewielką paczuszką:-) dla mojej Zosieńki. Mała zaczyna mi powoli wyrastać z 62 a na 68 to mam ze 2 body chyba...
 
Ja mam 2 pudła, ale niestety zbieram dla siostry, która będzie niedługo się starać o dzidzusia! Nie wiem jak ty ale ja dużo rzeczy dla małej kupiłam na ciuszkach używanych. Wiem, że nie każdy przychylnie na to patrzy, ale ja piorę w 60 stopniach w normalnym proszku i potem w 40 w dzidziusiowym. Wychodzi dużo taniej i można wygrzebać naprawdę fajne rzeczy, często kupuje też sobie, bo lubię unikaty :tak:
 
margo - moja Zosia ma niestety tylko parę nowch ciuszków, z racji tego że sama finansuje jej utrzymanie i wyprawkę też sama kupowałam, to córcia dostała używane ciuszki (z tym ze z ALLEGRO, bo ja ciążę w łóżku przeleżałam i chodzić nie mogłam).
 
A ja kupuje na lumpku choć mój się wkurza i nie lubi jak to robię (chociaż ostatnio jak widzi ile to oszczędności to nic nie mówi) bo mimo, iż z kaską u nas całkiem fajnie to żal mi kasy na nowe ubranka, jak zajdę np. do smyka lub innego sklepu to jak widzę body za 29.99 to sobie myślę na ciuchach kupię cały kg :-D i dzięki temu, że oszczędzam na ciuszkach mogę wydać kasę na coś innego dla małej.
 
reklama
Anek niestety moja Maja nosi właśnie 62/68.. Ja tez po lumpkach szperam i powiem Ci ze ostatnio znów nakupowałam fajnych ciuszków:tak:
 
Do góry