reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Onanana, my kubki też chcemy dać, na pewno się spodoba.
Niuniunia, myśmy kalendarze dali na święta, po prostu oszaleli na ich punkcie, dla każdych dziadków to radocha, tak mi się przynajmniej wydaje :-D
 
reklama
Kubki i inne fotogadżety to świetny pomysł, przy starszym synu zasypywaliśmy dziadków nimi i z tych prezentów cieszyli się najbardziej. Teraz będą dostawać sukcesywnie podobny zestaw ale z dwoma wnukami:-D
 
reklama
Ja kalendarze robiłam na święta z groupnu, sobie tez co roku robię do kuchni, by mieć moje sztaby.
Dla dziadków w tym roku robię fotoksiazki, tez z groupnu, z kalendarzy jestem zadowolona, więc mam nadzieje ze książki tez bedą ok, firma: colorland.pl.
 
Do góry