reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Moja Milenka dostała podrozna karuzelę i powiem Wam ze jestem nią zachwycona,jak już ja zamówiłam, stwierdziłam, ze chyba przeginam z zabawkami, ale nie żałuje, szczegolnie teraz jak nie jestem w domu i ciagle sie przemieszczam z mloda. Z reszta jak ńie choruje, tez raczej w domu nie siedze. Jest rewelacyjna do samochodu a i do deski do prasowania pasuje :) mama moja wszędzie ja przyczepia. Uważam ze jest lepsza nawet od takiej na stałe do lozeczka, bo jest mniejsza i dziecko ogarnia całe.


http://allegro.pl/karuzela-podrozna-tiny-love-super-gratisy-i1989302218.html
 
reklama
jaki rozmiar czapki noszą wasze maluszki :happy2:

a czy czapeczki wiązane pod szyją są wygodne czy lepiej się sprawdzają z wiązaniem my mamy teraz z wiązaną a chciałabym kupić bez wiązania :confused:

Alfa bardzo ładna karuzela :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny niedługo dzień Babci i Dziadka. Pewnie większość Waszych mam (moja na pewno) zasłużyła na jakiś fajny prezent od wnuczki??? Ja wymyśliłam że każdy dziadek i babcia dostaną kubek ze zdjęciem Mai a a mojej mamie za pomoc kupimy coś jeszcze.
 
Onanana ja znowu myślałam o kalendarzach ze zdjęciami małej bo są takie fajne na allegro. Ale my musimy zrobić w tym roku 4 prezenty tzn mojej babci od nas (i dla prababci Wikusi), dla mojej mamy (+coś lepszego za pomoc bo do tej pory mi ciągle chodzi i pomaga ale to ze względu na moje chore palce), dla mojej teściowej i teścia ale im to albo czekoladki zawieziemy albo jakieś zdjęcie w ramce ładnej. Bo do nich i tak nie będziemy jechać bo to za daleko żeby z małą 100km jechać dziadowym samochodem bo strach żeby się nie rozwalił po drodze.
 
onanana w tamtym roku robiłam zdjęcie na płótnie w rosmanie kosztowały ok 50zł ale wyszły super , w tym roku myślę zrobić podobne tylko z dwójką maluchów ,albo kalendarze + kubki :tak:, robiłam też magnesy na lodówkę ;-)
 
reklama
alfa widzę, że mamy ten sam problem z wibracjami :tak: ja też staram się Lenkę odzwyczajać od wibracji i melodii od 2 dni wózek idzie w ruch, tylko ja moją małą w gondoli bujam :-) jest ciężko, ale pewnie się szybko przestawi.
aniasm podchwycę twój pomysł i zrobię mojej mamie fajny prezent od wnusi :-)

ja dla mojej małej kupiłam w smyku czapkę nr 42, trochę się w niej mała główka chowa, ale jakoś dajemy radę :-)
 
Do góry