reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mój poród

reklama
image.jpeg Porównanie do skarpetki idealne, blizna po cc i dwie po dwóch SN. Troszkę pękałam, ale kto mi tam zagłada.
Dla mnie to był najlepszy porod. Bo maz od początku do końca ze mną, sam sie rwał obciąć pępowinę, ból okropny do czasu znieczulenia, obecnie sikam i kupam bez problemu, siedzę normalnie, pokarmu w sam raz, już prawie nic nie boli, krwawienie niewielkie. Byłoby kolorowo gdyby nie współlokatorka. Cały czas drze sie do telefonu, w nocy chrapie na cały regulator, dziecko ma w d... Słuchawki na uszy a młody moja budzi. Nawet jej sie pampersow i wkładów nie chce zmieniać.

Co do mojej to przez cukry muszę dawać po piersi butelkę co 3 godziny (;) daje). Mleko bez cukru dla alergikow na szczęście, dobre do treningu plucia. Ale sie kłocic nie będę, każą brać to biorę a robię swoje.
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    926,9 KB · Wyświetleń: 212
Zobacz załącznik 786612 Porównanie do skarpetki idealne, blizna po cc i dwie po dwóch SN. Troszkę pękałam, ale kto mi tam zagłada.
Dla mnie to był najlepszy porod. Bo maz od początku do końca ze mną, sam sie rwał obciąć pępowinę, ból okropny do czasu znieczulenia, obecnie sikam i kupam bez problemu, siedzę normalnie, pokarmu w sam raz, już prawie nic nie boli, krwawienie niewielkie. Byłoby kolorowo gdyby nie współlokatorka. Cały czas drze sie do telefonu, w nocy chrapie na cały regulator, dziecko ma w d... Słuchawki na uszy a młody moja budzi. Nawet jej sie pampersow i wkładów nie chce zmieniać.

Co do mojej to przez cukry muszę dawać po piersi butelkę co 3 godziny (;) daje). Mleko bez cukru dla alergikow na szczęście, dobre do treningu plucia. Ale sie kłocic nie będę, każą brać to biorę a robię swoje.
Sliczna [emoji7][emoji7][emoji7]

Moj Pierworodny syn z Wiktorii stal sie Patrykiem [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry