reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój dom, moje mieszkanie

Nie używałam szablonów.Można je przyleic specjalnymi(pózniej utleniajacymi sie) klejami i wtedy sie nie ruszaja.Nie wiem jak z odrywaniem:no:.
Ja do dzieciaków zamówiłam naklejki,trzeba sie liczyc z tym,że odejda potem razem z farbą
 
reklama
Wszystko zależy od ściany, jak dobra farba i dobrze zagruntowane, to nie odejdzie :tak: Ja niestety nie doradzę, bo ani nie malowałam od szablonu, ani niczego nie naklejałam :sorry:
 
dziewczyny wiecie moze jaki się sprawują meble z jyska chciałabym tam kupić komodę do Emilki pokoju i regał ale mam obawy ze to jest słabe i się waham :sorry:

w siebie mam meble black red white i są solidne i może przez to mi się tamto liche wydaje ?
 
dziewczyny wiecie moze jaki się sprawują meble z jyska chciałabym tam kupić komodę do Emilki pokoju i regał ale mam obawy ze to jest słabe i się waham :sorry:

w siebie mam meble black red white i są solidne i może przez to mi się tamto liche wydaje ?
Ja nie polecam :no: Kupiliśmy kiedyś do Pauliny pokoju dużą szafę dwudrzwiową z suwanymi drzwiami i nadbudówką. Drzwi się ciągle zacinały, z czasem chodziły coraz gorzej, szafa ogólnie wykonana kiepsko.
 
Rozalka moze akurat trafiła na coś co jej sie psuło w zawisach czy na szynach ale ogólnie ja trafiłam na bardzo solidne mam nie tylko komodę i mam już z 5 lat te meble a nic sie z nimi nie dzieje mogę na nich sie położyć i będą stały jak stoją i na pewno się nie obalą ;-)

jednak tych z jyska nie kupuję :no:niby tanie ale jednak liche siorka mi też odradza boje się też że jak Emilka będzie chciała zerknąć do szuflady to się szuflada wyrwie :zawstydzona/y:a podobno siorce w komodzie na korytarzu wiecznie wypadają i ciągle ją skręca

na pewno są leciutkie i zgrabne ale chyba wolę coś co posłuży dłużej w przejadę się do ikea już upatrzyłam sobie komodę dość dużą i raczej by mi starczyła na Emilki i maluszka ciuszki tylko pytanie co z resztą zrobię pewnie u nas bez zmiany szafy się nie obejdzie :sorry:
a Robert nie chce zmieniać :cool:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam BWR i wcale nie są jakies bardzo solidne raczej cena i styl zawazyła nad ich kupnem. Na szczescie nie bedzie żal ich za jakis czas wymienic :tak: chociaz jak na razie odpowiadaja mi w 100 % :-)

z jyska kupiła Mysiaz tym że to były mebelki ogrodowe...jakos nam się tu ostatnio nie pokazuje
 
Do góry