reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
Drugi cykl już mój organizm jest na tyle osłabiony po owulacji ze to aż dziwne. Po ostatniej miałam podwyższoną temperaturę, biegunkę i migrenę a dziś już 3dpo i bolące gardło + osłabienie. Jednym słowem dni płodne wyciskają ze mnie wszystkie siły chyba😂
 
Drugi cykl już mój organizm jest na tyle osłabiony po owulacji ze to aż dziwne. Po ostatniej miałam podwyższoną temperaturę, biegunkę i migrenę a dziś już 3dpo i bolące gardło + osłabienie. Jednym słowem dni płodne wyciskają ze mnie wszystkie siły chyba😂
tu całkiem sporo dziewczyn martwiło się, że są chore i że pewnie przez to nici z ciąży, a się okazało, że wysikaly dwie kreski, więc wiesz 🤞
 
A tak w ogóle to jak się u Was Mikołaj spisał? Pochwalcie się!

Ja dostałam super prezenty, choć w sumie generalnie należę do tych osób, które się ze wszystkiego cieszą. Ale na widok jednorożca do ułożenia z mikro klocków aż zapiszczalam xD za to wiem skąd się mojemu mężowi wzięło to, że potrafi prosto w oczy komuś powiedzieć, że prezent od niego mu się nie podoba albo do niczego mu się nie przyda (na szczęście już go oduczylam tego, po tym, jak ze dwa razy się popłakałam jak mi tak powiedział 😂) - po teściowej 😂
 
tu całkiem sporo dziewczyn martwiło się, że są chore i że pewnie przez to nici z ciąży, a się okazało, że wysikaly dwie kreski, więc wiesz 🤞
Dokładnie, ja byłam na maksa przeziębiona tydzień temu, w dodatku wylądowałam na sorze bo miałam mały wypadek, wszystko było przeciwko mnie, nawet ginka narzekała na słabe 7mm endo i w ogóle nie była pewna czy to co widzi to ciałko żółte czy nie, wyszlam z gabinetu wkurzona, a wczoraj zobaczyłam 2 kreski 😀 Beta wyszła wczoraj 258,5 (29 dzień cyklu, obstawiam jakies 14 dpo). Zmykam na inny wątek i trzymam za Was kciuki😊
 
A tak w ogóle to jak się u Was Mikołaj spisał? Pochwalcie się!
Co region, to inny rozdawacz prezentów🙂.
U nas Dzieciątko rozdaje prezenty.
Ej, dawaj zdjęcie tego jednorożca, bo jestem ciekawa.

Co do moich, to dobrze obstawiłam- dostałam zegarek, o jakim marzyłam, poza tym kamizelkę puchową i bluzę.
Ja zawsze marzyłam o takim zegarku, żeby pokazywał datę oraz porę dnia- dzień i noc. Lubię zegarki tradycyjne, ale z dużą ilością gadżetów na cyferblacie.
 
Co region, to inny rozdawacz prezentów🙂.
U nas Dzieciątko rozdaje prezenty.
Ej, dawaj zdjęcie tego jednorożca, bo jestem ciekawa.

Co do moich, to dobrze obstawiłam- dostałam zegarek, o jakim marzyłam, poza tym kamizelkę puchową i bluzę.
Ja zawsze marzyłam o takim zegarku, żeby pokazywał datę oraz porę dnia- dzień i noc. Lubię zegarki tradycyjne, ale z dużą ilością gadżetów na cyferblacie.
ooo, pokaz zegarek!

To mój jednorożec, nie mam wielkiej łapy, te klocki są takie mini 😂
 

Załączniki

  • c347adc2-8d26-4db4-9dad-b2948e158c66.jpeg
    c347adc2-8d26-4db4-9dad-b2948e158c66.jpeg
    35,4 KB · Wyświetleń: 108
  • c783d8a1-a8b4-4dc6-a6d1-d5d338be4a19.jpeg
    c783d8a1-a8b4-4dc6-a6d1-d5d338be4a19.jpeg
    54,7 KB · Wyświetleń: 110
u mnie tak samo, aż strach przy kimś oglądać bo pomyśli ze jakaś psychiczna jestem🤪
Mam tak samo🙈 jak czasem coś klikałam z ciekawości np. o jakiejś chorobie, bo coś w filmie usłyszałam albo od kogoś, to tez się pokazywały np. grupy wsparcia dla takich osob, materiały sponsorowane, tak teraz mam rolki z ciężarnymi i sponsorowane reklamy klinik leczenia niepłodności 😔
Wcześniej na wszystko z bólu klikalam, ze mnie to nie interesuje i znikały. No ale z tymi treściami chyba muszę się jakoś pogodzić 😆
 
reklama
A tak w ogóle to jak się u Was Mikołaj spisał? Pochwalcie się!

Ja dostałam super prezenty, choć w sumie generalnie należę do tych osób, które się ze wszystkiego cieszą. Ale na widok jednorożca do ułożenia z mikro klocków aż zapiszczalam xD za to wiem skąd się mojemu mężowi wzięło to, że potrafi prosto w oczy komuś powiedzieć, że prezent od niego mu się nie podoba albo do niczego mu się nie przyda (na szczęście już go oduczylam tego, po tym, jak ze dwa razy się popłakałam jak mi tak powiedział 😂) - po teściowej 😂
U mnie malutka wigilia, bo tylko my i teściowa. Dostałam perfumy, czapkę i torebkę ;) ale udało mi się meza zaskoczyć, bo pojękiwal jakiś czas temu, ze monopoly to pierwsze tradycyjne, to byśmy mogli sobie kupić, to dostał w prezencie (oczywiście teraz już są jakieś wersje „odświeżone”, no ale jest) 🙈
 
Do góry