reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
A tak w ogóle to jak się u Was Mikołaj spisał? Pochwalcie się!

Ja dostałam super prezenty, choć w sumie generalnie należę do tych osób, które się ze wszystkiego cieszą. Ale na widok jednorożca do ułożenia z mikro klocków aż zapiszczalam xD za to wiem skąd się mojemu mężowi wzięło to, że potrafi prosto w oczy komuś powiedzieć, że prezent od niego mu się nie podoba albo do niczego mu się nie przyda (na szczęście już go oduczylam tego, po tym, jak ze dwa razy się popłakałam jak mi tak powiedział 😂) - po teściowej 😂
To ja znowu mam takiego brata, który wczoraj powiedział ze musi mi to powiedzieć ze sernik mu nie smakuje i żonie swojej przy stole wigilijnym tez powiedział ze barszcz który zrobiła to w domu mu nie smakował a teraz jest dobry xD cały czas mu przypominam ze w takich sytuacjach to mógłby się ugryźć w język bo następnym razem nie dostanie nic do jedzenia😂 ale to mój brat i po prostu zlewam to, kwestia przyzwyczajenia xd
A od teściów dostałam walizkę do pracy, dobrze z już nie mieszkamy razem to przynajmniej nie pomyśle ze mam się wyprowadzić😂😂. Reszta prezentów fajnych, drobnych i przydatnych. W tym roku z mężem wyjątkowo nie robiliśmy sobie nawzajem bo powiedziałam mu „daj mi tylko te dwie kreski na teście” nic więcej nie chce🤪😂. Wzięłam organizacje Wigilii na siebie, wiec po pasterce gary i jeszcze razy gary🙈 dopiero wstałam xd
 
Mam tak samo🙈 jak czasem coś klikałam z ciekawości np. o jakiejś chorobie, bo coś w filmie usłyszałam albo od kogoś, to tez się pokazywały np. grupy wsparcia dla takich osob, materiały sponsorowane, tak teraz mam rolki z ciężarnymi i sponsorowane reklamy klinik leczenia niepłodności 😔
Wcześniej na wszystko z bólu klikalam, ze mnie to nie interesuje i znikały. No ale z tymi treściami chyba muszę się jakoś pogodzić 😆
A propo pozycjonowania treści, właśnie mi wyskoczyło na fejsie 🤣🤣
 

Załączniki

  • Screenshot_20221225-100229_Facebook.jpg
    Screenshot_20221225-100229_Facebook.jpg
    161,2 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Jakoś mnie to nie dziwi 🤣🤣 ja dzisiaj mam zdecydowanie więcej „głupich” artykułów, a to była surogatka dla byłego meza i jego nowej żony, a to następna urdzila w wiacie śmietnikowej, fb oszalał, po co mi to😂😂🙈🙈
Ja mam artykuły na temat tego jak facet odmawia seksu, a kobieta ma nieposkromione libido 🤣🤣🤣.
 
Do góry