reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

I niestety, z wagą jest tak, że przy Hashi proces chudnięcia jest trudniejszy.
Te włosy to też temat rzeka, bo mimo dobrego poziomu TSH od 9 miesięcy, one mi wypadają- choć w mniejszym stopniu.

Problemy z tarczycą dają objawy, których nie łączymy akurat z niedoczynnością lub nadczynnością tarczycy.
Kto by wpadł na to, że dokuczliwe bóle kostno- stawowe, nadmierne wypadanie włosów, wieczne uczucie zimna, czy nawracające infekcje akurat biorą się z nieodpowiedniego poziomu hormonów tarczycowych?

Jeszcze, gdy wszystkie objawy razem występują, to można na to wpaść, ale gdy borykamy się z dwoma zgoła odmiennymi objawami, to o przeoczenie bardzo łatwo.
kurcze no właśnie! Oczywiście wiem że to nie magiczna tabletka ale mam nadzieję że jak to ustabilizuje nie będę musiała się zajezdzac codziennie na siłowni by wcisnąć się w ciuchy 🥺
 
reklama
Mój wczorajszy pryszcz na brodzie się rozmnożył i już mam trzy, do tego zaczęłam kichać, zawsze po trzy razy. Matko, będą trojaczki 😱
Screaming Homer Simpson GIF
 
Powiedzcie mi proszę jak się monitoruje cykl za pomocą temp. Jaki termometr kupić , jaka aplikacja do wprowadzania i wgl wszystko chce wiedzieć 🤭
Mam nadzieje ze świąteczny cykl będzie udany , No ale jeśli nie to będę chciała zacząć moni przez temp
Kochana apl flo lub premom, ja używam obu😂. Termometr specjalny do mierzenia z 2 miejscami po przecinku. Codziennie o tej samej porze w pochwie najlepiej. Jak będziesz mieć pytania, pisz ❤️
 
Kochana apl flo lub premom, ja używam obu😂. Termometr specjalny do mierzenia z 2 miejscami po przecinku. Codziennie o tej samej porze w pochwie najlepiej. Jak będziesz mieć pytania, pisz ❤️
Dopisze jeszcze do Karolki, mierzymy rano zawsze o tej samej porze (czyli jak o 6, to o 6, nie o 5:40 jednego dnia i następnego o 6:30), po 4 godzinach snu bez wstawania. Czyli budzisz się i termometr w pochwę albo w buzie (jeśli w buzie to w to samo miejsce czyli jeśli z prawej strony koło zębów to zawsze tam). Odnotowuj choroby i imprezy ;) to potrafi zaburzyć i tyle ;)
 
Mój narzeczony ma tak choooyowy nastrój, że te święta już mi bokami wychodzą … nawet stwierdziłam, że wolę żeby się dzisiaj napił, pomimo, że w piątek badanie nasienia, może nic to nie zmieni…
 
reklama
Dopisze jeszcze do Karolki, mierzymy rano zawsze o tej samej porze (czyli jak o 6, to o 6, nie o 5:40 jednego dnia i następnego o 6:30), po 4 godzinach snu bez wstawania. Czyli budzisz się i termometr w pochwę albo w buzie (jeśli w buzie to w to samo miejsce czyli jeśli z prawej strony koło zębów to zawsze tam). Odnotowuj choroby i imprezy ;) to potrafi zaburzyć i tyle ;)
Dokładnie tak, dziękuję za dopisanie, bo za szybko pisałam 💚
 
Do góry