reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Jednorożec mega😍😍. Śliczny zegarek 😁.
U mnie mąż sprezentował mi super perfumy, w sumie mega doceniam, że pojechał i sam coś wybrał bo on i sklepy to wrogi i wybierać, więc wiem, że duża serducha włożył ❤️, dostaliśmy cudowne kubeczki z zaparzami, zestaw z karmelo kawa, czekolada i karmel 🥰. Spędziliśmy cudownie wczoraj czas z rodziną 🥰było cudownie, na chwilę pogadałam z ciotka jak tam i mówię, że stymulację zaczniemy wy przytulała mnie mówi będzie dobrze i się zapytała czy się nie załamałam, powiedziała, że dobrze i głowa do góry bo też miała 💚.
A dziś na fb widzę same brzuszki ciążowe udostępnione u znajomych 🙈. Zdjęcia z maluszkami, więc wysyp jak na złość 🙈.
 
reklama
Kochane moje, co jest dobre na poprawę endo w takim razie 😁. Skoro clo wjeżdża niedługo, a jeśli faktycznie endo może być cienkie, to szkoda zmarnować, więc może coś zacznę działać. Bo dziś już temp. W dół( chociaż raz wstawałam i później tylko 30min leżałam, więc nie wiem na ile realny pomiar), ale apki okres za jakieś 3 dni mi pokazują 😁.
 
Kochane moje, co jest dobre na poprawę endo w takim razie 😁. Skoro clo wjeżdża niedługo, a jeśli faktycznie endo może być cienkie, to szkoda zmarnować, więc może coś zacznę działać. Bo dziś już temp. W dół( chociaż raz wstawałam i później tylko 30min leżałam, więc nie wiem na ile realny pomiar), ale apki okres za jakieś 3 dni mi pokazują 😁.
@Bolilol chyba bierze w tym cyklu witaminę E.
Do tego pestki dyni i słonecznika, witamina C, witaminy z grupy B, orzechy brazylijskie, ryby jajka, migdały, oliwa z oliwek, awokado. To kojarzę 😀
 
Jednorożec mega😍😍. Śliczny zegarek 😁.
U mnie mąż sprezentował mi super perfumy, w sumie mega doceniam, że pojechał i sam coś wybrał bo on i sklepy to wrogi i wybierać, więc wiem, że duża serducha włożył ❤️, dostaliśmy cudowne kubeczki z zaparzami, zestaw z karmelo kawa, czekolada i karmel 🥰. Spędziliśmy cudownie wczoraj czas z rodziną 🥰było cudownie, na chwilę pogadałam z ciotka jak tam i mówię, że stymulację zaczniemy wy przytulała mnie mówi będzie dobrze i się zapytała czy się nie załamałam, powiedziała, że dobrze i głowa do góry bo też miała 💚.
A dziś na fb widzę same brzuszki ciążowe udostępnione u znajomych 🙈. Zdjęcia z maluszkami, więc wysyp jak na złość 🙈.
Najważniejsze, że spędziliście piękny czas z rodziną.
To są najcenniejsze chwile.

Ooo, a jakie perfumy mąż Ci sprezentował?
Jestem uzależniona od perfum, więc moja ciekawość właśnie mnie zżera🙂.
 
Najważniejsze, że spędziliście piękny czas z rodziną.
To są najcenniejsze chwile.

Ooo, a jakie perfumy mąż Ci sprezentował?
Jestem uzależniona od perfum, więc moja ciekawość właśnie mnie zżera🙂.
Tak bardzo się cieszę z tego czasu 🥰. Po za tym wszyscy mega się ucieszyli z prezentów które sama robiłam 🥰. Ciacha połowę już zjedzone 😂😂. Wendzony schab i serki też furrore zrobiły 😁, więc ciezka praca nie poszła na marne 😂😂😂. A perfumy to dolce gabana L'imperatrice.
 
Aaa i co do szamanizmu to przecież dostałam jeszcze bransoletkę z kamieniami, co ma mnie chronić przed złem 🙈
uwielbiam bransoletki z kamieniami ❤️ sama mam świra i kiedyś zamówiłam sobie 5 takich z różnymi kamieniami,polecam stronę plenershop.pl ręczenie je robi rodzinka i takie cudeńka mają ze oczy się świecą na same zdjęcia 😝
 
uwielbiam bransoletki z kamieniami ❤️ sama mam świra i kiedyś zamówiłam sobie 5 takich z różnymi kamieniami,polecam stronę plenershop.pl ręczenie je robi rodzinka i takie cudeńka mają ze oczy się świecą na same zdjęcia 😝
Dobrze wiedzieć, bo teściowej kupię na urodziny, bo ona ma hopla na punkcie tych kamieni i zawsze na coś dany jest 😂.
 
reklama
Do góry