reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metody na dziewczynkę

reklama
A moim zdaniem autorka nigdzie nie napisała, że ma być dziewczynka - tylko, że by chciała mieć córeczkę. A jak będzie synek - to na pewno nie ma zamiaru utopić go w beczce.
I jestem pewna, że każda z Was miała oczekiwania, co do płci. Nie wiem skąd taka zawiść. Przecież nikomu to nie szkodzi, nikt na tym nie cierpi.
 
Ja mam tylko oczekiwanie jedno. Urodzić ZDROWE dziecko. Koniec oczekiwań.
A moim zdaniem autorka nigdzie nie napisała, że ma być dziewczynka - tylko, że by chciała mieć córeczkę. A jak będzie synek - to na pewno nie ma zamiaru utopić go w beczce.
I jestem pewna, że każda z Was miała oczekiwania, co do płci. Nie wiem skąd taka zawiść. Przecież nikomu to nie szkodzi, nikt na tym nie cierpi.
 
A moim zdaniem autorka nigdzie nie napisała, że ma być dziewczynka - tylko, że by chciała mieć córeczkę. A jak będzie synek - to na pewno nie ma zamiaru utopić go w beczce.
I jestem pewna, że każda z Was miała oczekiwania, co do płci. Nie wiem skąd taka zawiść. Przecież nikomu to nie szkodzi, nikt na tym nie cierpi.
Nie? A dziecko? Znam dwie osoby, jedna w rodzinie, druga to kolega, którzy mieli być inną płcią i rodzic nigdy nie dał im o tym zapomnieć. Obawiam się o takie podejście. Fochy rodzica mnie nie obchodzą, ale wiem, co się dzieje z człowiekiem, który samym swoim urodzeniem już nie usatysfakcjonował matki lub ojca.

Po drugie, niech te mamuśki czterech czy pięciu dzieci pomyślą o kobietach takich jak nasza koleżanka wyżej. Jej jedyne marzenie to zdrowa, donoszona ciąża. Podczas gdy matka czwórki synów kręci nosem na kolejnego siusiaka w domu, takie dziewczyny marzą po prostu o dziecku.

Dla mnie planowanie płci to żenada, obciach, a co najważniejsze zabobon.
 
Żadnego. Dwie stracone ciążę. Jak przestawały bić serca moich dzieci to płeć nie miała znaczenia[emoji2272]
Ale w razie takiego straznego dramatu jakim jest kolejny zdrowy syn można ciążę terminować u czeskich sąsiadów [emoji2296]
Następna ciąża będzie udana i zdrowa ❤️
 
Hej dziewczyny. Mam takie pytanie. Mam nadzieję nie będziecie pisać po złości. Ale może któraś z was wie jak zrobić dziewczynkę? Wiem głupie pytanie mam dwuch synów ale boję się że znowu będzie trzeci😁 lekarz mi nabaknal że są metody na dziewczynkę ale czytam i czytam i już zgłupiała. Na każdym forum dziewczyny opisują co innego. Wiem to jest loteria co będzie ale warto czasem kogoś zapytać innego.
Metod jest wiele. Żadna pewności nie daje. Płeć zależy od nasienia. Sex przed owulacją zwiększa szanse na dziewczynkę podobno, jednak też nie jest to pewniak. Zdarzają się bowiem przypadki, że mężczyzna może począć tylko jedną płeć. Bo plemniki z danym ładunkiem są zdrowsze/silniejsze.
A moim zdaniem autorka nigdzie nie napisała, że ma być dziewczynka - tylko, że by chciała mieć córeczkę. A jak będzie synek - to na pewno nie ma zamiaru utopić go w beczce.
I jestem pewna, że każda z Was miała oczekiwania, co do płci. Nie wiem skąd taka zawiść. Przecież nikomu to nie szkodzi, nikt na tym nie cierpi.
Szczerze, ja też nie do końca rozumiem to kombinowanie co do płci. Pewnie każdy preferencje w tym temacie jakieś tam ma. No może nie każdy, a większość. Ale jestst dla mnie różnica między "chciałabym dziewczynkę", a przeszukiwaniem internetu i szukaniem przepisu na dziewczynkę. Mnie to osobiście trochę przeraża. A już decydowania się na drugie, piąte czy dziesiąte dziecko, bo ma się samych chłopców czy same dziewczynki? No w moim odczuciu trochę słabe. Dzieci powołuje się do życia z innego powodu, niż obsesyjna chęć posiadania danej płci. Ale to tylko moje zdanie...
 
reklama
@Zazuu No i widzisz - masz problemy, a swoje frustracje wylewasz tutaj na niczego winną kobietę, która jest z dala od Twoich problemów. Życzę Ci byś w końcu urodziła zdrowe dziecko. Ale to nie jest Twoja sytuacja i ktoś może mieć nadzieję i może pokombinować. Nikomu krzywdy tym nie robi. Więc czasem warto zostawić uwagi dla siebie - zwłaszcza jak się nie ma nic do powiedzenia w temacie oprócz krytyki.

@frez.ja1987 Ja uważam, że pytanie było po to - by podpytać co się u innych sprawdziło. Bo jak ktoś wcześniej napisał - jedyną pewną metodą jest invitro z selekcją zarodków.
 
Do góry